جمعه ١٥ آذر ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٣٤٣٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٨
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم:
اهتمام به بیانیه گام دوم، بسیاری از مشکلات کشور را حل خواهد کرد
حجت‌الاسلام طاهری با اشاره به جامعیت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار داشت: مقام معظم رهبری به امور ریشه‌ای و اساسی در این بیانیه پرداخته‌اند که اگر بدان اهتمام ورزیده شود، بسیاری از مشکلات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور حل خواهد شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام طاهری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم طی سخنان خود در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار داشت: اگر همه فعالیت های خود را تعطیل کنیم و تنها به اجرایی کردن و عملیاتی نمودن همین بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر عزیز انقلاب ابلاغ شد بردازیم یک قرن کشور را جلو انداخته‌ایم.


وی با اشاره به جامعیت این بیانیه اظهار داشت: مقام معظم رهبری به امور ریشه‌ای و اساسی در این بیانیه پرداخته‌اند که اگر بدان اهتمام ورزیده شود، بسیاری از مشکلات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور حل خواهد شد.

وی گفت: اگر هر کدام از ما در محدوده فعالیتمان فرامین حضرت آقا را در این بیانیه متناسب با فضای محل کارمان برنامه‌ریزی کنیم، گامی به سوی ظهور برداشته‌ایم.

حجت الاسلام طاهری ادامه داد: تشکل ها، کانون ها و هیئت مذهبی دانشگاه علوم پزشکی قم فرصت رمضان را برای راهبرد توسعه معنویت و اخلاق در دانشگاه برای خود مغتنم شمرده و برنامه های معنوی و اخلاقی خوبی برای این ماه تعریف نموده‌اند.

گفتنی است، سخنرانی و زیارت آل یس همراه با صرف افطار در جمعه های ماه رمضان توسط مجمع آل یس، برنامه مناجات توسط هیئت های مذهبی دانشگاه و برنامه های قرآنی، افطار ساده در خوابگاه ها و جلسات سخنرانی و اخلاق توسط تشکل ها از دیگر برنامه های این دانشگاه در ماه مبارک رمضان می باشد.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو