چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥١٩٤٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام امامی در تجمع اعتراض‌آمیز دانشگاهیان دانشگاه صنعتی ارومیه در پاسخ به اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران:
آمریکا نمونه بارزی از نظام برده‌داری و پیشتاز تروریست جهان است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: آمریکا نمونه بارزی از نظام برده‌داری و پیشتاز تروریست جهان است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی ارومیه در پاسخ به اقدام نابخردانه رئیس جمهور آمریکا در تروریست خواندن نهاد مردمی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی، در مقابل دانشگاه تجمع اعتراض آمیز گسترده‌ای را برگزار کردند.

در بخشی از این مراسم، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی ارومیه، ضمن محکوم کردن این اقدام نابخردانه ترامپ با اشاره به جنگ طلبی‌های بی‌رحمانه قرن اخیر آمریکا در سرتاسر جهان، آمریکا را نمونه بارزی از نظام برده‌داری و پیشتاز تروریست جهان خوانده و دولتمردان این کشور را ناقض اصلی صلح جهانی دانست.

حجت‌الاسلام امامی در ادامه سخنان خود با اشاره به بودجه نظامی آمریکا گفت: آمریکا به تنهایی ۴۶درصد بودجه نظامی کل دنیا را به خود اختصاص داده است، ولی با این وجود ادعای صلح و حقوق بشر دارد و متاسفانه این موضوع یکی از طنزهای تلخ زمانه ما هست.

حجت‌الاسلام امامی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به توانمندی‌ها و پیشرفت‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با وجود سرانه بسیار اندک ۱۸۰دلار برای هر ایرانی در مقابل سرانه ۲۰۰۰دلاری عربستان سعودی برای هر نفر افزود: ما در دانشگاه کربلای سیدالشهدا(ع) درس آموختیم، همان حسین(ع) که فرمود: «ألا ان الدعی ابن الدعی قد رکز بین اثنتین، بین السلة و الذلة»، ما نیز هرگز تن به ذلت نخواهیم داد و به لطف پروردگار این اقدام احمقانه رئیس جمهور آمریکا باعث شد حتی کشورهایی هم که نام سپاه را نشنیده بودند با سپاه پاسداران آشنا شدند!

در پایان این مراسم پس از سر دادن شعارهای ضداستکبار جهانی از سوی دانشجویان، کارکنان و اعضای هئیت علمی دانشگاه، بیانیه بسیج اساتید، کارکنان و دانشجویان در جمع حاضرین قرائت شد و دانشگاهیان ضمن حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خشم و نفرت خود را از این اقدام امریکا ابراز نمودند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو