چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥١٩٤٥

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٨
 
در دانشگاه خلیج فارس صورت گرفت؛
انتقال کمک‌های اهدایی اساتید و کارکنان دانشگاه به مناطق سیل‌زده
کاروان کمک‌های اهدایی اساتید و کارکنان دانشگاه خلیج فارس به مناطق سیل‌زده با حضور و بدرقه دکتر مصلح رئیس دانشگاه، حجت‌الاسلام جمالی مسئول نهاد رهبری دانشگاه و سایر کارکنان و اساتید دانشگاه راهی استان‌های لرستان و خوزستان گردید.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، کاروان کمک‌های اهدایی اساتید و کارکنان دانشگاه خلیج فارس به مناطق سیل‌زده با حضور و بدرقه دکتر مصلح رئیس دانشگاه، حجت‌الاسلام جمالی مسئول نهاد رهبری دانشگاه و سایر کارکنان و اساتید دانشگاه برگزار گردید.

حجت‌الاسلام جمالی در این مراسم گفت: با توجه به حوادث اخیر در مناطق سیل‌زده، از بدو حادثه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه خلیج فارس نیز مانند بقیه اقشار مردم در استان بوشهر شروع به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی کردند که بحمدالله بالغ بر پنجاه میلیون تومان کمک نقدی و مقداری کمک‌های غیرنقدی جهت کمک به سیل‌زدگان استان‌های لرستان و خوزستان جمع‌آوری شد که به‌واسطه جمعیت هلال احمر استان بوشهر این کمک‌ها از درب ورودی دانشگاه جمع‌آوری و ارسال گردید.

وی  افزود: این همدلی و وحدت رویه که در جامعه علمی دانشگاه خلیج فارس صورت گرفت، کار ارزشمندی است که به‌فرموده پیامبر مکرم اسلام(ص) از ویژگی‌های یک فرد مومن است. جامعه دانشگاهی خلیج فارس در راستای اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و در جهت ارتباط با جامعه و همکاری در موضوعات مختلف، کمیته‌های نیازسنجی تشکیل داده است که یکی از آنها مجمع خیرین دانشگاه می‌باشد. لذا در ادامه همکاری‌ها بر آن شدیم که با دانشجویان مناطق سیل‌زده، مرتبط و کمک‌های همه جانبه به آن‌ها در اشکال مختلف از جمله آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، معنوی و مالی انجام گردد. امیدواریم خدای متعال به آسیب دیدگان حادثه سیل صبر و اجر عنایت کند و به‌واسطه مردم شریف کشور ایران و مسئولین مشکلات آنها حل گردد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو