چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥١٨٩٠

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام هاشمی در خصوص اقدام اخیر ترامپ مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران:
محبوبیت سپاه با هیچ توطئه‌ای قابل خدشه نیست
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: محبوبیت سپاه با هیچ توطئه‌ای قابل خدشه و کم‌رنگ شدن نیست.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام سید محمدباقر هاشمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در خصوص اقدام اخیر ترامپ مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران گفت: بار دیگر خباثت، جهالت، شرارت و گستاخی مثلث شوم نظام سلطه و صهیونیسم و ارتجاع منطقه از حلقوم ترامپ بیرون آمد و این جنایتکاران جهانی که خود به‌وجود آورندگان، حامیان، هادیان و تسلیح کنندگان تروریسم در عالم‌اند، آنچه خود آنها سزاوار آن هستند را به سپاه پاسداران نسبت داده‌اند.

وی افزود: ترامپ بداند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قلب ملت بزرگ ایران، ملل مسلمان و مستضعفان جهان جای دارد و حکومت سپاه بر دل‌ها از ایمان، ایثار، مقاومت، صداقت، عدالت خواهی، ظلم ستیزی، سازش ناپذیری و جان برکفی در راستای دفاع همه جانبه از حقوق مظلومان عالم و ملت شریف ایران نشات می‌گیرد، لذا با هیچ توطئه‌ای قابل خدشه و کم‌رنگ شدن نیست.

حجت‌الاسلام هاشمی گفت: ترامپ بداند این اهانت اگرچه عزت، اقتدار، صلابت، محبوبیت، تاثیرگذاری و ولایت‌مداری سپاه در جهان و کشور را بیش از پیش از زبان دشمن اثبات و تایید نمود، ولی در فرصت مناسب بسیج جهان اسلام و دلباختگان سپاه پاسداران جواب قاطع، کوبنده و پشیمان کننده‌ای به ترامپ، سران غاصب اسرائیل و مزدوران منطقه‌ای آنها خواهد داد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه علوم پزشکی ایلام، اضافه کرد: این حماقت رئیس جمهور آمریکا زمینه مناسبی برای بسیج جهان اسلام اعم از نیروهای مقاومت، زینبیون، فاطمیون، حیدریون، حشدالشعبی و دفاع وطنی در منطقه است که به‌عنوان اشغالگر متجاوز و تروریسم هدف قرار گیرند و همچنین مراکز اقتصادی آمریکا در جهان به دلیل تحریم‌های ظالمانه و غیر انسانی جزء اهداف انقلابیون خواهد بود.

وی با بیان اینکه این توطئه خصمانه ترامپ همچون توطئه‌های چهل سال گذشته نقش برآب خواهد شد، بیان داشت: ملت ایران هرگونه اهانت و توطئه علیه سپاه را اهانت و توطئه علیه خود، قانون اساسی و ارزش‌ها و نهادهای تولد یافته از نظام اسلامی می‌داند، لذا لحظه‌ای در دفاع از سپاه و پاسخ شکننده به دشمن درنگ نمی‌کند.

حجت‌الاسلام هاشمی تصریح کرد: ناظران جهانی و منطقه‌ای و دوست‌داران سپاه به‌خوبی درک می‌کنند که عصبانیت ترامپ از موفقیت‌های نظامی، فنی، اطلاعاتی، سازندگی، علمی، و محبوبیت ملی و منطقه‌ای و خنثی سازی توطئه‌های آمریکا توسط سپاه است و اینکه امروز سپاه به یک قدرت منطقه‌ای و تاثیرگذار جهانی تبدیل شده است برای آمریکا قابل تحمل نیست.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو