شماره خبر :٥٥١٨٦٠

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨
 
حجت‌السلام جعفری در مراسم تکریم و معارفه دبیر هم‌اندیشی اساتید دانشگاه صنعتی بیرجند :
دشمنان به‌دلیل تاثیرگذاری سپاه می‌خواهند چهره پاک این رشید مردان تاریخ را ملکوک و از صحنه خارج کنند
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خراسان جنوبی گفت: دشمنان به‌دلیل تاثیرگذاری سپاه می‌خواهند چهره پاک این رشید مردان تاریخ را ملکوک و از صحنه خارج کنند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مراسم تکریم و معارفه دبیر هم‌اندیشی اساتید دانشگاه صنعتی بیرجند با حضور حجت‌السلام محمدعلی جعفری مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خراسان جنوبی و دکتر هاشمی رییس دانشگاه صنعتی بیرجند برگزار شد.

حجت‌السلام جعفری در این جلسه با اشاره به جایگاه رفیع و بلند استادان در دانشگاه‌ها به لزوم بهره‌مندی هر چه بیشتر از ظرفیت‌های اساتید جهت همفکری در مسایل فکری و فرهنگی جامعه از یک سو و رسالت‌های دینی، علمی و فرهنگی اساتید از سوی دیگر اشاره کرد و همچنین استفاده از ظرفیت علمی استادان جهت تصمیم سازی برای سطوح مختلف در مدیریت کشور را بسیار حائز اهمیت دانست.

جعفری در ادامه به گفتار نابخردانه رییس جمهور آمریکا مبنی‌بر تروریسم خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: اولا حضرت امام خمینی(ره) فرمود: «اگر سپاه نبود کشور نبود» و این خود دلیل براین است که سپاه مساوی با کشور ایران است. ثانیا سپاه نه‌تنها حافظ امنیت کشور، که نیرویی است آماده به خدمت و درهمه عرصه‌ها در کنار ملت است. مگر این روزها در گلستان، لرستان و خوزستان و دیگرنقاط آسیب‌دیده در سیل چه کسانی پیش از همه به کمک مردم شتافتند؟ آیا این یادگار امام راحل تروریسم است یا شما که تروریست‌هایی مانند داعش را تربیت می‌کنید و به جان مردم مظلوم جهان می‌اندازید؟ ثالثا دشمن کینه‌توز ما که چهل سال است با این نظام به اشکال مختلف در ستیز است، امروز به‌دلیل تاثیرگذاری و کارا بودن سپاه در جهان و برچیدن تروریست‌های داعشی از سوریه و عراق و دشمنی با  استکبار، با برچسب‌هایی که هیچ وقت با سپاهیان عزیز رابطه‌ای ندارد می‌خواهد چهره پاک این رشید مردان تاریخ را ملکوک و از صحنه خارج کند، غافل از اینکه سپاه پاسداران، شخصیت‌هایی از قبیل شهید مدافع حرم سردار حسین همدانی و دیگرعزیزان را در پرونده خود دارد که قربانیان تروریست‌های کوردل و تربیت شده دشمنان این نظام هستند.

وی افزود: البته این مسلم است که دشمن در این عرصه چون دیگر عرصه‌ها نخواهد توانست از این اقدامات به نتیجه برسد و با شکستی مفتضحانه به فضل الهی روبه‌رو خواهد شد.

در پایان این جلسه از فعالیت‌های دکتر امام ، دبیر سابق هم‌اندیشی اساتید این دانشگاه  تقدیر و دکتر باقری به‌عنوان دبیر هم‌اندیشی اساتید دانشگاه معرفی شد.

 


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو