چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥١٨١٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨
 
در دانشگاه لرستان برگزار شد؛
برگزاری اولین جلسه ستاد امدادرسانی به سیل‌زدگان لرستان ویژه دانشگاهیان استان لرستان
اولین جلسه ستاد امدادرسانی به سیل‌زدگان لرستان ویژه دانشگاهیان دانشگاه‌های استان لرستان به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه لرستان برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، اولین جلسه ستاد امدادرسانی به سیل‌زدگان لرستان ویژه دانشگاهیان دانشگاه‌های استان لرستان به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه لرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام  قدرتی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان ضمن تبریک سال جدید و تسلیت به‌منظور جانباختگان سیل اخیر گفت: در دانشگاه‌های مختلف در سطح استان،کمک‌های بسیار خوبی صورت گرفته است، لذا به‌منظور هماهنگی بیشتر و جلوگیری از موازی کاری در بخش امدادرسانی به سیل‌زدگان این ستاد آغاز به کار کرده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به بازدید میدانی صورت گرفته از مناطق سیل‌زده، نیاز به اقلام خوراکی و بهداشتی در مناطق سیل‌زده بیشتر احساس می‌شود.

دکتر عزیزی رییس دانشگاه لرستان نیز در این جلسه بیان کرد: باید کارگروه‌های مختلفی به دبیری یکی از دانشگاه‌ها تشکیل شود تا هماهنگی و نظم بیشتری در کارها احساس شود.

در این جلسه دانشگاه‌های استان به گزارش فعالیت‌ها و پیشنهادات خود در این زمینه پرداختند و مقرر شد که تمام فعالیت‌های دانشگاهیان شامل اساتید،کارکنان و دانشجویان با نظارت و هماهنگی ستاد صورت پذیرد.

همچنین مقرر شد که پنج کارگروه که عبارت‌اند از: ۱.بهداشت و درمان (دبیر: دانشگاه علوم پزشکی ) ۲.مشاهده و مطالعات روانشناختی (دبیر: دانشگاه آزاد اسلامی ) ۳.خدماتی (دبیر:بسیج اساتید) ۴.علمی (دبیر:دانشگاه لرستان ) ۵.پایش امداد رسانی (دبیر: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان لرستان ) تشکیل گردد.

گفتنی است، اعضای ستاد امداد رسانی دانشگاهیان روسای دانشگاه‌های استان و مسئولان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها و مسئول بسیج اساتید استان هستند وریاست این ستاد نیز به دکتر عزیزی سپرده شده است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو