شماره خبر :٥٥١٧٧٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد:
سپاه پاسداران برای کشور و اسلام یک افتخار ارزنده است
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: سپاه پاسداران برای کشور و اسلام یک افتخار ارزنده و موجب سربلندی است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد گفت: سپاه برای کشور و دنیای اسلام یک افتخار ارزنده و موجب سربلندی است.

حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب در این دیدار که به‌مناسبت میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار در دفتر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد انجام شد، با تبریک روز پاسدار و قدردانی از خدمات سپاه پاسداران اظهار داشت: وقتی دشمنان قسم خورده انقلاب، سپاه را تحریم می‌کنند، یعنی از این نیروی کارآمد و حافظ نظام و انقلاب ضربه خورده‌اند و به خیال خام خود می‌خواهند این نیروی مردمی را تضعیف کنند، اما غافل از این هستند که به یاری خداوند و همراهی و همدلی مردم، روزبه‌روز بر عزت و اقتدار سپاه افزوده خواهد شد.

وی افزود: مردم ایران و حتی دنیای اسلام می‌دانند که سپاه پاسداران چه خدمات بزرگی را به انقلاب و اسلام و به‌ویژه در مقابله و مبارزه با تروریسم انجام داده است و قدردان آن هستند.

حجت‌الاسلام صادقی‌نسب و جمعی از اساتید گروه معارف و دانشجویان فعال دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی گناباد، در پایان این دیدار با اهدای گل به فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد، ضمن ‌اعلام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، روز پاسدار را به ایشان و همسنگرانشان تبریک گفتند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو