پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥١٦٢٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢١ فروردين ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام حسنی در دیدار نوروزی با دبیران تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی:
گام دوم انقلاب اسلامی باید محور حرکت تشکل‌ها و کانون‌ها در دانشگاه باشد
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: گام دوم انقلاب اسلامی باید محور حرکت تشکل‌ها و کانون‌ها در دانشگاه باشد.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نشست صمیمی و دیدار نوروزی دبیران تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی با مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل، رئیس دانشگاه محقق اردبیلی و معاون و مدیر فرهنگی دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

حجت‌الاسلام حسنی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل ضمن تبریک سال نو و اعیاد ماه مبارک شعبان، اجرای برنامه‌های دینی و مذهبی را در طول سال گذشته فاخر عنوان کرد و گفت: امروزه در مقابل هجمه‌ها و توطئه‌های دشمنان اسلام نیازمند وحدت و همدلی بیشتری هستیم.

وی افزود: برنامه‌های مصوب در شورای فرهنگی دانشگاه نیازمند مشارکت جمعی برای اجرای آن است.

وی با اشاره به حادثۀ سیل در کشور و سلب آرامش از هم‌وطنانمان در برخی استان‌ها، تشکل‌ها و کانون‌ها را برای جمع‌آوری و ارسال کمک‌های اولیه تشویق کرد و گفت: اولویت برنامه‌های سال ۹۸ باید گام دوم انقلاب اسلامی باشد.

حجت‌الاسلام حسنی تاکید کرد: برنامه‌ریزی برای ازدواج آسان دانشجویی و حضور پررنگ جوانان در صفوف نماز جماعت باید محور اهداف تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی باشد.

دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این مراسم ضمن تبریک سال نو به ارائه گزارشی از دستاوردهای دانشگاه محقق اردبیلی در سال ۹۷ پرداخت و گفت: رتبه و جایگاه علمی دانشگاه برای دانشجویان مؤثر است که علی‌رغم وجود شرایط سخت، رتبه دانشگاه محقق اردبیلی ۸ مرتبه ارتقاء یافته است.

وی اظهار داشت: میزان میانگین رشد رتبه‌های علمی کشور ۸درصد است که در دانشگاه محقق اردبیلی نسبت به میانگین دانشگاه‌های دیگر ۵۰درصد رشد حاکم بوده است.

دکتر حبیبی تاکید کرد: ما باید با شکست تحریم‌ها در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی و اقتصادی حقانیت خود را بر همگان آشکار سازیم.

گفتنی است در ادامه از دبیران کانون‌ها، تشکل‌ها و نشریات برتر دانشگاه محقق اردبیلی تجلیل به‌عمل آمد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو