چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥١٢٧٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام شمسی در نشست هم‌اندیشی اساتید دانشگاه مراغه :
نیروی جوان کشور با ابزار علم و با تفکر جهادی باید کار کند تا بتواند کشور را به قله‌های موفقیت برساند
مسئول دفتر نهاد دانشگاه مراغه گفت: نیروی جوان کشور با ابزار علم و با تفکر جهادی باید کار کند تا بتواند کشور را به قله‌های موفقیت برساند.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نشست هم‌اندیشی اساتید دانشگاه مراغه با عنوان «دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش عمران و فنی و مهندسی» با حضور اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه مراغه در محل سالن اجتماعات اوحدی دانشگاه مراغه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام دکتر محمدمهدی شمسی به سخنرانی پرداخت و ضمن تاکید بر بیانیه گام دوم انقلاب، از جمله نکات مهم این بیانیه را این موارد برشمرد: ۱- بیانیه گام دوم مطالبات امام از امت خود است و محور اصلی این امت جوانان هستند. چهل سال از انقلاب گذشته و به بلوغ خودش رسیده است. ۲- موضوع جهاد در بیانیه گام دوم یکی از مهمترین مطالبات مقام معظم رهبری می‌باشد. وقتی دنبال کاری که می‌روید حتما موانعی هست و جهاد به این مفهوم است که مشکلات و موانع سر راه را برداریم.

مسئول دفتر نهاد دانشگاه مراغه در بخش پایانی صحبت‌های خود ضمن تاکید مجدد بر مفاهیم بیان شده در بیانیه گام دوم انقلاب به مطالبه اصلی مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: نیروی جوان کشور با ابزار علم و با تفکر جهادی باید کار کند تا بتواند کشور را به قله‌های موفقیت برساند و انتظار ما از شما اساتید و نخبگان علمی این است که بیانیه گام دوم را مطالعه بفرمایید و خودتان را برای جهاد علمی بیشتر از پیش آماده کنید.

در ادامه این جلسه ابتدا دکتر فرزام از اساتید گروه مهندسی عمران دانشگاه مراغه به بیان مواردی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش عمران پرداخت و اساتید حاضر در جلسه به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو