پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥١٢١٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام حافظ ثابت در نشست هم‌اندیشی «بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب»:
مبناگرایی و حفظ استقلال باید به‌وسیله جوانان پرشور در گام دوم نیز حفظ شود
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: مبناگرایی و حفظ استقلال در گام اول انقلاب به ثمر نشسته است و باید به‌وسیله جوانان پرشور در گام دوم نیز حفظ شود.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نشست هم‌اندیشی «بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب» با هدف تدقیق در این بیانیه در دانشگاه پیام نور استان فارس برگزار شد.

در ابتدای نشست حجت‌الاسلام حافظ ثابت، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور فارس ضمن گرامیداشت روز شهدا بیان داشت: حرکت رو به جلو و سرافرازانه ایران اسلامی در پرتو ایثار و شهادت همین مردم رقم خورده است.

وی همچنین ضمن دفاع ازنقاط قوت گام اول انقلاب در چهل سال گذشته افزود: اگر گام اول را در قالب یک لباس مجسم کنیم، زیبایی‌های فراوانی دارد که برازنده این انقلاب است و طرفداران نظام اسلامی به آن افتخار می‌کنند، گرچه نقطه‌های زشتی هم در این لباس سفید هست که با اهداف و آرمان‌های انقلاب سازگار نیست و ان‌شاءالله باید همه به‌ خصوص جوانان و دانشگاهیان در رفع این نواقص تلاش مضاعف و جهادی داشته باشند.

مسئول نهاد دانشگاه پیام نور استان فارس در ادامه با برشمردن برخی از مفاهیم اساسی بیانیه گام دوم گفت: مبناگرایی و حفظ استقلال که در گام اول به ثمر نشسته است نیز باید به‌وسیله جوانان پرشور در گام دوم حفظ شود و با نگاه دوراندیشانه توام با امیدواری حرکت به‌سمت قله اهداف انقلاب اسلامی ایران را سرعت بخشید.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو