دوشنبه ٠٤ شهريور ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥١٠٦٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٧
 
در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد؛
همایش «گام دوم انقلاب»
همایش «گام دوم انقلاب» با حضور رییس ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مسئولین استانی و دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، همایش گام دوم انقلاب اسلامی با سخنرانی امیر دریادار حبیب‌الله سیاری و با حضور حجت‌الاسلام دکتر یوسف خیری مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر محمدحسین صومی رییس دانشگاه  و بیش از سیصد و پنجاه نفر از مسئولان استانی و دانشگاهی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

در ابتدای همایش حجت‌الاسلام دکتر یوسف خیری به نمایندگی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تبریز به امیر سیاری و حضار، خیر مقدم گفت و از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تبریز و بسیج دانشجویی این دانشگاه به‌خاطر برگزاری این برنامه تشکر کرد.

حبیب‌الله سیاری در این مراسم در رابطه راهبردهای فعلی دشمنان انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر دو راهبرد عمده را دنبال می‌کنند: ۱- جنگ نرم ۲- جنگ اقتصادی؛ جنگ نرم بی‌سر و صدا و موریانه‌ای است. طرف حساب را نمی‌شناسید و علیه کسی هم نمی‌توانید شکایت کنید. اما با شناخت هدف دشمن می‌توانیم با او مقابله و مبارزه کنیم. هدف دشمن در جنگ نرم تسلط بر مغزها است. نه امثال من پیر، تسلط بر مغز جوانان ماست.

وی ادامه داد: با تسلط بر مغز می‌توانند بر اعتقادات و رفتارها تسلط پیدا کنند. به این می‌گوییم «استعمار فرانو». وقتی ما فکری را می‌کنیم که آنها می‌خواهند، وقتی رفتاری می‌کنیم که آنها می‌خواهند، این می‌شود همان استعمار. این استراتژی هم با هوشیاری و بصیرت سیاسی، اقتصادی، دینی و... جوانان ما شکست خواهد خورد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو