چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٠٩٣٠

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام عیسی رنجبر در جشن ازدواج دانشجویی:
باید زوجین برای ایجاد محبت بین یکدیگر تلاش کنند
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه بناب در جشن ازدواج ۲۳ زوج دانشجو که در تالار علامه طباطبایی برگزار شد، گفت: باید زوجین برای ایجاد محبت بین یکدیگر تلاش کنند.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، به همت دفتر نهاد رهبری و همکاری بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی و کانون‌های مذهبی دانشگاه بناب، جشن ازدواج ۲۳ زوج دانشجو در تالار علامه طباطبایی برگزار شد.

حجت‌الاسلام عیسی رنجبر، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه بناب ضمن تبریک به زوج‌های دانشجو اشاره‌ای به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در بین زوج‌های دانشجویی کرد و گفت: مقام معظم رهبری در جمع زوج‌های جوان می‌فرمایند: «همسری شما جوانان عزیز را که پیوند دل‌ها و جسم‌ها و سرنوشت‌ها است صمیمانه به همه‌ی شما فرزندان عزیزم تبریک می‌گویم؛ توصیه می‌کنم به همسران خود مهر بورزید، به آنان وفادار باشید و خویشتن را در سرنوشت یکدیگر شریک بدانید؛ از گِره افتادن در رشته‌‌ی زندگی مشترک برحذر باشید و گره‌های کوچک و بی‌اهمیت را نادیده بگیرید؛ خداوند به شما خوشبختی و شادکامی و اعتلای روحی عطا فرماید و کانون زندگی‌تان را با فرزندان تندرست و صالح، گرمی و روشنی ببخشد.

این استاد حوزه و دانشگاه در ادامه گفت: باید زوجین برای ایجاد محبت بین یکدیگر تلاش کنند، اگر محبت در زندگی جاری باشد گذشت، تحمل، ایثار، تفاهم و احترام نیز در پی خواهد داشت.

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه بناب در ادامه گفت: ۲۳ زوج حاضر در جشن ازدواج دانشجویی، بعد از مراسم جشن ازدواج، عازم حرم رضوی در مشهد مقدس خواهند شد.

وی ادامه داد: این زوج‌های دانشجو در آغاز زندگی مشترک خود ۳ روز به میزبانی مقام معظم رهبری و میهمان امام رضا(ع) در مشهد مقدس خواهند بود.

رنجبر در ادامه از ازدواج دانشجویان دانشگاه بناب در سالهای اخیر آماری ارائه داد و گفت: در سال‌های اخیر میزان ازدواج دانشجویی در دانشگاه بناب رو به افزایش است؛ در سال ۹۳ تعداد ۷ زوج دانشجو، در سال ۹۴ تعداد ۱۲ زوج، در سال۹۵ تعداد ۱۶ زوج، سال ۹۶ تعداد ۱۴ زوج و امسال تعداد ۲۳ زوج دانشجو ازدواج نمودند.

دکتر جعفر پورصمد، معاون اداری و مالی دانشگاه بناب نیز ضمن تقدیر و تشکر از دفتر نهاد رهبری دانشگاه، بابت برگزاری جشن ازدواج دانشجویی، گفت: مفتخریم که اولین جشن ازدواج دانشجویی را در دانشگاه بناب برگزار می‌کنیم و امیدواریم این جشن ازدواج دانشجویی، برگی زرین باشد در تقویم زندگی این زوج‌های گرامی.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو