دوشنبه ٠٤ شهريور ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٩٦٢٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام محمدعلی جعفری در اولین نشست همایش ملی نماز، هویت و جوانان:
نماز بهترین دستور در میان فرامین الهی است که قبل از انقلاب مظلوم واقع شده بود
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند گفت: نماز بهترین دستور در میان فرامین الهی است که قبل از انقلاب مظلوم واقع شده بود اما امروزه شاهد فراگیر شدن آن هستیم.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها،  اولین نشست همایش ملی نماز، هویت و جوانان در دانشگاه بیرجند برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمدعلی جعفری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند در این همایش گفت: نماز بهترین دستور در میان فرامین الهی است که قبل از انقلاب مظلوم واقع شده بود، اما امروزه شاهد فراگیر شدن آن هستیم.

وی با بیان اینکه با وجود نارضایتی مردم از اقتصاد و سیاست دوران گذشته، انقلاب ما انقلابی فرهنگی بوده است، افزود: انقلاب ایران از برتری و امتیازی در میان سایر انقلاب‌ها برخوردار است و امروزه امید مستضعفان جهان به ایران است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند گفت: دشمنان نمی‌خواستند که انقلاب، چهل‌سالگی خود را ببیند اما تمام اقدامات آنها بیهوده است و مانع حرکت انقلاب و مردم به سمت جلو نمی‌شود.

حجت‌الاسلام جعفری اظهار داشت: تکلیف خداوند برای کسانی که عهده دار حکومت جامعه اسلامی هستند علاوه‌بر خواندن نماز، به‌پا داشتن و فراهم کردن زمینه اقامه نماز برای همگان است.

وی تصریح کرد: جامعه ایران نماز خوان است و ما با این حرکت به‌دنبال این هستیم که جامعه به سمت نماز اول وقت سوق داده شود و هیچ چیز مانع نماز نباشد.

حجت‌الاسلام دکتر حسینی دبیر علمی همایش ملی نماز، هویت و جوانان در ادامه این نشست گفت: این همایش که ملی و دارای درجه IC است، در اول اسفند ۹۷ با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی برگزار می‌شود و در عصر این روز داوری مقالات پذیرفته شده صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه تا کنون ۱۴۸نفر در سایت ثبت‌نام کرده‌اند و تعداد ۱۰۰ مقاله به دست ما رسیده است، افزود: طی چند روز آینده مراحل داوری مقالات به پایان خواهد رسید.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو