شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٨٢٨٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧
 
مسئول دفتر نهاد دانشگاه خلیج فارس بوشهر در حاشیه دوره ضیافت اندیشه اساتید:
استاد ضمن اینکه معلم است باید مربی هم باشد
حجت‌الاسلام جمالی در حاشیه دوره ضیافت اندیشه اساتید گفت: استاد ضمن اینکه معلم است باید مربی هم باشد و سرشار از عشق به اسلام و انقلاب و غرور ملی و دینی و مدافع خلاقیت و نوآوری و ابتکار باشد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام جمالی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خلیج فارس بوشهر در حاشیه دوره ضیافت اندیشه اساتید گفت: هفتمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه خلیج فارس با آموزش دو مبحث «اقتصاد مقاومتی» و «اخلاق حرفه‌ای و ارتقاعات فکری علمی در عرصه‌های مختلف» در حال برگزاری است.

حجت‌الاسلام جمالی افزود: دوره معرفت‌افزایی ضیافت اندیشه اساتید در زمینه‌های مختلف علمی، فرهنگی و شیوه تربیت دانشجوی تراز انقلاب اسلامی هر ساله در دانشگاه خلیج فارس برگزار می‌گردد. مدرسان این دوره حجت‌الاسلام والمسلمین اسلامی استاد تمام دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی و آقای خوش‌چهره استاد اقتصاد دانشگاه تهران است.

وی ادامه داد: بحمدالله اساتید ما در شیوه تدریس و نوع گفتار و رفتار توانسته‌اند دانشجویان را با ارزش‌های دین آشنا کنند. طبعا یک استاد ضمن اینکه معلم است باید مربی هم باشد و دانشجو را مانند فرزندان خود بداند. استاد باید سرشار از عشق به اسلام و انقلاب و غرور ملی و و دینی و مدافع خلاقیت و نوآوری و ابتکار باشد.

حجت‌الاسلام علی جمالی اظهار داشت: استاد باید از جریانات جهان آگاه باشد، سیاست بداند اما سیاست‌زده نباشد، کارش برای خدا و با اخلاص باشد. امروز که نقشه دشمن تصویرسازی غلط از انقلاب اسلامی است، جوانان را به دستاوردهای مهم انقلاب آشنا کند و جوابگوی شبهات دانشجویان باشد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو