سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٥٠٦٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢١ آبان ١٣٩٧
 
در بیت امام جمعه تبریز برگزار شد:
دومین جلسه‌شورای مرکزی‌ دبیرخانه دائمی‌ وحدت حوزه و دانشگاه‌ استان آذربایجان شرقی
دومین جلسه شورای مرکزی دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه آذربایجان شرقی در حضور رئیس شورای سیاستگذاری دبیرخانه حجت‌الاسلام آل‌هاشم و امام جمعه تبریز و با حضور اعضای شورای مرکزی در بیت امام جمعه تبریز برگزار شد.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع‌ رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه استان آذربایجان شرقی در راستای استفاده از ظرفیت نخبگان و صاحب‌نظران حوزه و دانشگاه برای اهتمام به تحقق عملی وحدت حوزه و دانشگاه، تحت اشراف نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه معزز تبریز و با حضور نمایندگانی از حوزه و دانشگاه در محل دانشگاه تبریز تشکیل یافته است.

با توجه با اهمیت موضوع وحدت حوزه و دانشگاه و با توجه به تبیین راه‌کارهای این وحدت از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه استان آذربایجان شرقی با محور قرار دادن منویات مقام معظم رهبری در راستای نیل به اهداف و انجام وظایف مشخص شده در اساسنامه‌ی خود، شروع به فعالیت نموده است.

دومین جلسه شورای مرکزی دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه آذربایجان شرقی در حضور رئیس شورای سیاست‌گذاری دبیرخانه حجت‌الاسلام جناب آقای دکتر آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه مردمی تبریز و با حضور اعضای شورای مرکزی، روز شنبه مورخ ۹۷/۷/۲۸ در بیت امام جمعه تبریز برگزار شد.

این جلسه به ریاست حجت‌الاسلام آل هاشم به‌عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری و حجت‌الاسلام مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز به‌عنوان دبیر دبیرخانه برگزار شد. در این جلسه دکتر مجیدی رئیس دانشگاه تبریز به‌عنوان رئیس دبیرخانه، حجت‌الاسلام مطهری از اعضای شورای سیاستگذاری، دکتر صمد بهروز به‌عنوان مسئول دبیرخانه، رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی، هنر اسلامی و آزاد اسلامی استان، مسئولین نهاد رهبری در دانشگاه‌های علوم پزشکی، شهید مدنی و آزاد اسلامی استان، مسئول بسیج اساتید استان، رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان و دبیر هم‌اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی استان به‌عنوان اعضای شورای مرکزی حضور داشتند.

طبق این گزارش، اعضای جلسه تصمیماتی در راستای گسترش همکاری‌های مشترک در حوزه‌های علمی، فرهنگی و اجتماعی بین حوزه و دانشگاه اتخاذ کردند و همچنین به تبادل نظر در خصوص نحوه برگزاری همایش وحدت حوزه و دانشگاه پرداختند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو