شماره خبر :٥٤٤٠٠٠

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٥ آبان ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام حیدری در جلسه شورای راهبردی فرهنگی، اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر:
تشکیل کمیته تخصصی و تبیین شاخص‌ها برای اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان خواستار تشکیل کمیته تخصصی و تبیین شاخص‌ها در فرآیندی مشخص برای اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در جلسه شورای راهبردی فرهنگی، اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر با تأکید بر لزوم ایجاد تحول و فرهنگ‌آفرینی در دانشگاه گفت: رسیدگی به امور جاری و روزمرگی نباید ما را از انجام راهبردها باز دارد.

وی اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها را از جمله راهبردهای بسیار مهم برشمرد و تصریح کرد: اسلامی‌شدن دانشگاه باید توسط مدیران دانشگاه پیگیری شود.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، تشکیل کمیته تخصصی و تبیین شاخص‌ها در فرآیندی مشخص برای اسلامی‌شدن دانشگاه را از جمله وظایف اعضای شورای راهبردی فرهنگی، اجتماعی دانشگاه عنوان کرد.

حجت‌الاسلام حیدری افزود: در این رابطه استفاده از زبان هنر و فراهم‌کردن زمینه لازم برای حضور دانشجویان هنرمند ازجمله برگزاری جشنواره هنری فیلم کوتاه، ادبیات و سایر زیرشاخه‌های هنری از اهمیت برخوردار است.

وی اخبار منتشرشده از فعالیت‌های واحد خمینی‌شهر ازجمله اختراعات و ابتکارات پژوهشگران این واحد دانشگاهی را نشان از ظرفیت و استعداد بالای موجود در این دانشگاه دانست و اظهار کرد: وجود همدلی و صمیمیت و انگیزه‌های بالا می‌تواند مسیر پیشرفت، تعالی و برتری را هموار کند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو