شماره خبر :٥٤٣٩٥٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام حسنی در مراسم بدرقه جمعی از کارکنان دانشگاه محقق اردبیلی به کربلای معلی:
زیارت اربعین بهترین فرصت برای احیای شعائر الهی و حسینی است
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل با بیان اینکه در ایام اربعین بزرگ‌ترین اجتماع مسلمانان و شیعیان در کربلا اتفاق می‌افتد، تصریح کرد: این مراسم بزرگ بهترین فرصت برای احیای شعائر الهی و حسینی است.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع‌ رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، جمعی از کارکنان دانشگاه محقق اردبیلی برای حضور در مراسم پیاده روی اربعین، عازم کربلای معلی شدند.

حجت‌الاسلام عبدالله حسنی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم بدرقه این زائران با بیان اینکه بهترین توفیقات برای کسانی است که برای زیارت اربعین دعوت شده‌اند، گفت: ثواب زیارت اربعین از همه زیارت‌ها بالاتر است.

وی با بیان اینکه امیدواریم زائران حسینی بهترین و بزرگترین معرفت حسینی را کسب کنند، افزود: هدف زائران باید گسترش امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، رساندن پیام کربلا به دنیا و خارج کردن انسان‌ها از جهالت باشد.

حجت‌الاسلام حسنی با بیان اینکه در ایام اربعین بزرگ‌ترین اجتماع مسلمانان و شیعیان در کربلا اتفاق می‌افتد، تصریح کرد: این مراسم بزرگ بهترین فرصت برای احیای شعائر الهی و حسینی است.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل با بیان اینکه شهدای ما برای احیای شعائر الهی جان خود را تقدیم اسلام کردند، گفت: انتظار می‌رود زائران پس از بازگشت از کربلا، پیام و فرهنگ زیارت را در خانواده، جامعه و دانشگاه رواج دهند.

گفتنی است در انتهای مراسم از طرف دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل، بسته فرهنگی به زائران عتبات عالیات اهدا شد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو