پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٣٠١٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام طاهری خرم‌آبادی در اولین نشست هم‌اندیشی اساتید معارف دانشگاه علوم پزشکی قم:
اصلاح سبک زندگی توجه به مسئله تربیت در کنار تعلیم است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم اصلاح سبک زندگی را از وظایف همه اساتید از جمله اساتید معارف خواند و گفت: اصلاح سبک زندگی توجه به مسئله تربیت در کنار تعلیم است.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، اولین نشست هم‌اندیشی اساتید معارف دانشگاه علوم پزشکی قم در سال جدید، صبح روز پنج شنبه ۱۲ مهرماه در محل دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور اساتید و مدیر این گروه و حجت‌الاسلام طاهری خرم‌آبادی مسئول نهاد رهبری دانشگاه برگزار گردید.

حجت‌الاسلام طاهری به تشریح وضعیت آسیب‌های اجتماعی در جامعه پرداخت و از اساتید این گروه خواست تا در کلاس‌های درس به بیان تهدید‌هایی که از این آسیب‌ها (از جمله اعتیاد، طلاق، سن ازدواج، بی‌عفتی) به جامعه می‌رسد بپردازند.

وی همچنین اصلاح سبک زندگی را از وظایف همه اساتید از جمله اساتید معارف خواند و گفت: اصلاح سبک زندگی توجه به مسئله تربیت در کنار تعلیم است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم در بخشی از سخنان خود از اساتید تقاضا کرد که نسبت به توجه دادن نسل جوان به نماز اهتمام بیشتری داشته باشند، و هر استادی نقش نماز را با توجه به عنوان درسی خود تبین نماید.

در ادامه حجت‌الاسلام  دکتر علی نوری به بیان سیاست‌ها و راهبردهای گروه معارف در ترم جدید پرداخت و گفت: ما از اساتید انتظار داریم دروس معارف را نیاز محور ارائه دهند و به سوالات امروز دانشجویان پاسخگو باشند.

وی همچنین به برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی در کلاس‌های معارف تاکید کرد و گفت موضوعات امروز جامعه مثل حجاب اجباری را به بحث بگذارید تا رفع شبهه صورت گیرد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو