پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٢٠٩٠

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام صفوی در نشست مشترک رؤسای واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان:
مسئولان گزینش، مستقل، جدی و محکم رفتار کنند
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد گیلان گفت: در گزینش باید بر اساس دستورات خداوند متعال که فرموده است به کارآمدی و پاک‌بودن افراد توجه شود، عمل کرد. مسئولان گزینش دانشگاه باید در گزینش، مستقل، جدی و محکم رفتار کنند.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، برای ایجاد وحدت رویه و ایجاد هماهنگی هرچه بیشتر در تسریع امور مربوط به گزینش در واحدهای دانشگاهی استان گیلان، کارگاه آموزشی در محل دفتر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با حضور مسئولان گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدحسین صفوی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد گیلان توجه به گزینش در واحدهای دانشگاهی را مهم برشمرد و گفت: پاک‌دستی، پاک‌چشمی، امانت‌داری و توانمندی از صفات عضو هیأت علمی دانشگاه است، به‌دلیل اینکه، فرزندانمان را باید دست این استادان به‌امانت بگذاریم.

وی با بیان اینکه مصاحبه‌ها در شناسایی توانایی افراد نقش دارند، تأکید کرد: در گزینش باید بر اساس دستورات خداوند متعال که فرموده است به کارآمدی و پاک‌بودن افراد توجه شود، عمل کرد. مسئولان گزینش دانشگاه باید در گزینش، مستقل، جدی و محکم رفتار کنند.

مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان هم با قدردانی از زحمات همکاران گزینش در واحدهای دانشگاهی استان گیلان در تشریح اهداف برگزاری این نشست اظهار کرد: رؤسای واحدهای دانشگاهی استان با تبیین اهمیت بررسی صلاحیت مدرسان مدعو در بازه زمانی مصوب و اولویت به این مهم، همه امکانات و ابزارهای مورد نیاز را فراهم کنند.

مازیار مقتدر ادامه داد: مسئولان گزینش واحدها و مراکز آموزشی گیلان نیز با اقدامی جهادی و برنامه‌ریزی برای انجام این کارها در زمان‌بندی مقرر، موانع و مشکلات را با هماهنگی رؤسای واحد رفع و برای آنها چاره‌اندیشی کنند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو