دوشنبه ١٢ دی ١٣٧٩

 


شماره خبر :٥٤١٠٤٩

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام پورذهبی:
استقبال دانشجویان از مشاوران نهاد
حجت‌الاسلام پورذهبی: مسئله مشاوره دادن در نهاد رهبری دانشگاه همیشه بوده است اما اخیرا ساماندهی شده و به‌طور منظمو به‌صورت مرکز مشاوره نهاد رهبری با عنوان مشخص‌تر به فعالیت می‌پردازد.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام پورذهبی مسئول نهاد رهبری دانشگاه شهید بهشتی، پیرامون مشاوره نهاد رهبری دانشگاه و خدمات رسانی به دانشجویان گفت: دانشگاه شهید بهشتی دارای یک مرکز مشاوره می‌باشد که دانشجویان به‌صورت عام به آن مراجعه می‌کنند، اما نهاد رهبری نیز دارای چند نیروی مشاور برای مشاوره دادن به دانشجویان می‌باشد. این مشاوره در مباحث متفاوت و مختلف صورت می‌گیرد که بیشترین مراجعات آن را مبحث ازدواج و زندگی مشترک در برمی‌گرد.

وی افزود: همچنین ما یک تیمی داریم که بعد از ظهرها به خوابگاه می‌روند و حدود ۵ نفر هستند و در حوزه‌های مختلف به دانشجویان در زمینه مشکلاتی که دارند مشاوره می‌دهند و دانشجویان نیز از این موضوع استقبال می‌کنند. همچنین بعضا دانشجویان به دفتر نهاد رهبری دانشگاه می‌آیند و ما اتاقی را به مسئله مشاوره اختصاص داده‌ایم و دانشجویان چه دختر و چه پسر با مشاورهایی که آنجا داریم به گفتگو و مشاوره می‌پردازند.

مسئول نهاد دانشگاه شهید بهشتی گفت: مسئله مشاوره دادن در نهاد رهبری دانشگاه همیشه بوده است، اما اخیرا ساماندهی شده و به‌طور منظم و به‌صورت مرکز مشاوره نهاد رهبری با عنوان مشخص‌تر به فعالیت می‌پردازد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو