دوشنبه ١٢ دی ١٣٧٩

 


شماره خبر :٥٤١٠٢١

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٨ مرداد ١٣٩٧
 
در دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد:
بخش دوم طرح دانش‌افزایی اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه
در این بخش که بیش از ۵۰ نفر از اساتید و خانواده‌های ایشان شرکت داشتند، علاوه بر استفاده معنوی از حضور در مشهد مقدس، از کلاس‌های آموزشی و هم‌اندیشی استفاده كردند.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، بخش دوم طرح دانش‌افزایی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به همت مرکز هم‌اندیشی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه، از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۱ تیرماه ۱۳۹۷ در مشهد مقدس برگزار شد.

در این بخش که بیش از ۵۰ نفر از اساتید و خانواده‌های ایشان شرکت داشتند، علاوه بر استفاده معنوی از حضور در مشهد مقدس، در جوار بارگاه حضرت علی‌ابن موسی الرضا(ع) به مدت ۸ ساعت از کلاس‌های آموزشی و هم‌اندیشی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین عارفی، دکتر حمید حبشی و جناب آقای جلیل معماریانی استفاده نمودند. از سایر برنامه‌های برگزار شده می‌توان به زیارت دسته‌جمعی، برنامه‌های فرهنگی حرم، اقامه نمازهای جماعت به امامت مراجع عظام تقلید در حرم مطهر و فوق برنامه‌های فرهنگی و تفریحی اشاره نمود. لازم به ذکر است که بخش اول این طرح در تاریخ ۲۱ و ۲۲ تیرماه در شهر کرمان و با حضور پروفسور علوی به مدت ۸ ساعت برگزار گردیده است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو