دوشنبه ١٢ دی ١٣٧٩

 


شماره خبر :٥٤٠٩٨٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٧ مرداد ١٣٩٧
 
دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار كرد:
ضیافت اندیشه اساتید
حجت‌الاسلام واحدی‌زاده : هدف از برگزاری این دوره‌ها کسب معرفت و آشنایی بیشتر با آموزه‌های مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل: دینی و افزایش بصیرت سیاسی و همچنین آشنایی با سبک زندگی اسلامی و آموزه‌های الهی برای تعالی و ارتقای سطح زندگی و رشد فضائل اخلاقی و رفتاری، ایجاد صمیمیت، افزایش همدلی و رشد بهره‌وری آموزشی و تربیتی در دانشگاه می‌باشد.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در مشهد مقدس با حضور جمعی از اساتید هیئت علمی به همراه خانواده‌های ایشان و با حضور مسئول نهاد و ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.

در این دوره ۵ روزه برنامه آموزشی و کارگاهی سطح ۲ نظام سیاسی با موضوع سیاست خارجی با ظرفیت ۱۶ ساعت و کارگاه‌های سبک زندگی به ظرفیت ۸ ساعت طراحی و اجرا شد.

در آغاز، مراسم افتتاحیه‌ای با حضور حجت‌الاسلام ترابی رئیس دفاتر نهاد رهبری دانشگاه‌های استان خراسان رضوی برگزار شد. سپس حجت‌الاسلام واحدی‌زاده مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ضمن خیر مقدم و خوش‌آمدگویی به اساتید شرکت کننده، به برنامه‌های آموزشی و فرهنگی در این دوره پرداخت و تصریح کرد: هدف از برگزاری این دوره‌ها کسب معرفت و آشنایی بیشتر با آموزه‌های دینی و افزایش بصیرت سیاسی و همچنین آشنایی با سبک زندگی اسلامی و آموزه‌های الهی برای تعالی و ارتقای سطح زندگی و رشد فضائل اخلاقی و رفتاری، ایجاد صمیمیت، افزایش همدلی و رشد بهره‌وری آموزشی و تربیتی در دانشگاه می‌باشد.

مسئول نهاد دانشگاه علوم پزشکی اردبيل افزود: سعی کردیم در ضمن برگزاری دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی برای اساتید، برنامه‌های متنوع فرهنگی و تفریحی نیز برای اساتید و خانواده‌های محترم ایشان برگزار نماییم.

حجت‌الاسلام واحدی‌زاده ادامه داد: دوره آموزشی اندیشه سیاسی و مبانی انقلاب اسلامی سطح۲ با حضور دکتر علی شیرخانی و سلسله جلسات آموزشی و فرهنگی با موضوع سبک زندگی به وسیله مسئول نهاد و دوره آموزشی با حضور دکتر حسنی جامعه‌شناس و عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد و همچنین برنامه‌های فرهنگی از قبیل زیارت امام‌زادگان یاسر و ناصربن موسی(علیهماالسلام)، اجرای مسابقات ورزشی، فرهنگی و اردوی تفریحی طرقبه و منطقه سیاحتی چالیدره از برنامه‌های اجرایی در طول دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بود.

در مراسم اختتامیه نیز گواهینامه‌های پایان دوره با موضوعات اندیشه سیاسی و مبانی انقلاب اسلامی سطح۲ به هر یک از اساتید شرکت کننده در این دوره‌ها اعطا گردید.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو