شماره خبر :٥١٩٤١١

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٥
مسئول نهاد رهبری دانشگاه تربیت مدرس خبر داد:
اعتکاف اساتید دانشگاه های تهران در دانشگاه تربیت مدرس
مأوا: برنامه‌های سال ۹۶ بسیار متنوع و پربار و معنوی خواهد بود به همین منظور از حجت الاسلام و المسلمین محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها و حجت الاسلام پناهیان برای حضور در جمع معتکفین دانشگاه تربیت مدرس دعوت کردیم که به ایراد سخنرانی و بیان نکات معنوی اخلاقی بپردازند.

حجت الاسلام فلاح رفیع مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت مدرس در گفتگویی با خبرنگار مأوا: طبق سنوات گذشته برنامه اعتکاف اساتید دانشگاه های تهران در دانشگاه تربیت مدرس با شرکت ۴۰۰ نفر از اساتید دانشگاه های استان تهران و دانشجویان و کارمندان دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود که ثبت نام  از ابتدای اسفند ماه بوده است.

وی در ادامه افزود: برنامه‌های سال ۹۶ بسیار متنوع و پربار و معنوی خواهد بود به همین منظور از حجت الاسلام و المسلمین محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها و حجت الاسلام پناهیان برای حضور در جمع معتکفین دانشگاه تربیت مدرس دعوت کردیم که به ایراد سخنرانی و بیان نکات معنوی اخلاقی بپردازند.

مسئول نهاد دانشگاه تربیت مدرس افزود: دانشجویان دیگر دانشگاه ها را نمی توانیم برای پذیرش در دانشگاه تربیت مدرس ثبت نام کنیم چراکه دانشگاهیان و کارمندان خود دانشگاه نیز با اساتید حاضر در مراسم حضور پیدا خواهند کرد و ظرفیت مسجد دانشگاه بسیار محدود است و گنجایش پذیرش بیش از400 نفر را نخواهیم داشت.

حجت الاسلام فلاح رفیع یادآور شد: فقط اساتید هیئت علمی ابتدا در الویت ما قرار دارند و اگر ظرفیت پر نشده باشد محدودیتی برای دیگر عزیزان نخواهیم داشت و حق التدریس و دیگر اساتید دانشگاه های تهران نیز می توانند در بین معتکفین دانشگاه تربیت مدرس حور داشته باشند.

گفتنی است اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاهی استان تهران می توانند با مراجعه به سایت nahad.modares.ac.ir  ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو