شماره خبر :٥١٣٨٥٠

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٠ دی ١٣٩٥
25 تا 27 دی ماه نشست مدیران مراکز حوزه های علوم اسلامی دانشگاهیان سراسر کشور
مأوا: نشست مدیران مراکز حوزه های علوم اسلامی دانشگاهیان سراسر کشور 25 تا 27 دی ماه در مشهد مقدس برگزار می شود

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، حجت الاسلام نظیری با اعلام این خبر گفت : در این نشست سه روز که با حضور مدیران ، معاونان و مدیران ستادی همچنین مدیران مراکز حوزه های علوم اسلامی دانشگاهیان سراسر کشور برگزار می شد موضوعاتی مانند نظام جدید آموزشی، برنامه های سال آینده تحصیلی مراکز ، ارزیابی وضعیت جذب سال جدید جاری و سیاست گذاری جذب مهر 96 بررسی خواهد شد.

معاون حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان با تاکید بر اینکه این نشست به صورت منظم هر شش ماه یکبار برگزار می شود گفت : مهمترین برنامه این نشست ، تبیین محتوای نظام جدید آموزشی است که در صورت تایید هیات امناء ، از مهر سال آینده آموزش دو مرحله‌ای برگزار می شود.

وی افزود: بررسی الگوی راهبری جلسه اساتید، الگوی نظارت و ارزیابی اساتید، بررسی شیوه های تدریس شاگرد پروری،  در کنار بررسی ساختار جدید نظام آموزشی از دیگر برنامه های این نشست است که به صورت کارگاهی با حضور مدیران مراکز برگزار می شود.

معاون حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان افزود : ارائه تجربه های موفق مدیران در جذب ، آموزش و  تشکیل گروه های جهادی بخشی از این برنامه های این نشست سه روزه است.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو