دوشنبه ١٢ دی ١٣٧٩

 


شماره خبر :٥٤٢٠٠٠

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در مراسم تكريم و معارفه مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه‌ها:
دانشگاه موتور پیشران کشور به سمت تمدن اسلامی است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها: دانشگاه موتور پیشران کشور به سمت تمدن اسلامی است. دانشگاه سکولار بود اما آنچه در عمل اتفاق افتاد غیر از آن چیزی بود که دشمن به دنبال آن بود.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در مراسم تكريم و معارفه رئیس نهاد نمایندگی در دانشگاه‌ها گفت: خروجی دانشگاه‌ها با خواسته رهبر انقلاب فاصله دارد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در عرصه دیپلماسی و سایر عرصه‌ها دانشگاه نقش‌آفرینی خوبی داشته و یکی از کانون‌های دفاع کشور بوده است.

وی افزود: در فضای کنونی آنچه وجهه همت دشمن به آن متوجه شده است، هدف قرار دادن نقطه قوت نظام است. معنویت نظام و همراه و همدلی بین امت و امام نقاطی است که دشمن هدف قرار داده است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: دشمن با هدف قرار دادن امید مردم و جایگزین کردن آن با یاس به دنبال زمین زدن نظام است.

وی ادامه داد: کدام کانون در جامعه ایران اسلامی این توانمندی را دارد که از این نقاط دفاع کند. یکی از کانون‌های دفاع دانشگاه‌ها هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین  رستمی ادامه داد: دانشگاه موتور پیشران کشور به سمت تمدن اسلامی است. دانشگاه سکولار بود اما آنچه در عمل اتفاق افتاد غیر از آن چیزی بود که دشمن به دنبال آن بود.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ادامه داد: دانشگاه در پی انقلاب، جریان انقلاب و دفاع مقدس، در هر نقطه‌ای که نیاز بوده ورود کرده و نیاز کشور را برطرف کرده است.

وی ادامه داد: دانشگاه در عرصه دیپلماسی و سایر عرصه‌ها نقش آفرینی خوبی داشته است اما آیا ما به نقطه مطلوب رسیده‌ایم؟ بین آن نقطه که ما هستیم و آن نقطه که باید برسیم فاصله وجود دارد و ما باید این فاصله را با هم پر کنیم. هدف ما رساندن جامعه به قله‌های تمدن اسلامی است و برای این هدف ناامیدی ممنوع است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به صفات حجت‌الاسلام محمدیان رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: ایشان فردی مهربان، بی‌تکلف، مشورت‌پذیر و قاطع بوده است و برای وی آرزوی توفیق و سلامتی داریم.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو