حجت الاسلام دکتر عیسی‌زاده:

دغدغه‌ امروز ما تربیت نیروی انسانی کارآمد، خلاق و متعهد به ارزش‌های نظام است

معاون آموزشی نهاد در جلسه آنلاین با دفتر استانی نهاد سیستان و بلوچستان: ماموریت اصلی گروه‌ها و استادان معارف، سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها و همچنین بیانیه گام دوم انقلاب است.

 

‌به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام عیسی‌زاده معاون آموزشی نهاد در جلسه آنلاین با همکاران  نهاد در استان سیستان و بلوچستان، گفت: مقرر شد جلسات به صورت مجازی و با توجه به جدول زمان بندی با تک تک استان‌ها با حضور معاونین آموزشی و پژوهشی، مدیران گروه‌های معارف اسلامی و مسئولین استانی و بعضاً مسئولان دفاتر برگزار شود و فرصتی باشد که ما در خدمت دوستان و همکاران در استان‌­های مختلف باشیم تا شنونده مشکلات آن‌‌ها بوده و اگر کمک و خدمتی از مجموعه ما بر می‌­آید برای تعامل و همکاری بیشتر بین صف و ستاد آن را انجام دهیم.

معاون آموزشی ضمن تأکید بر رویکردها و چشم انداز معاونت آموزشی افزود: ماموریت اصلی گروه‌ها و استادان معارف، با توجه دغدغه‌های مقام معظم رهبری، دلسوزان نظام، سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها و همچنین بیانیه گام دوم انقلاب، آن وظیفه سترگ و مهمی که بر عهده مدیران محترم و اساتید محترم گروه­‌های معارف اسلامی است چیزی جز رویکرد تربیتی دینی در تراز انقلاب اسلامی نیست.

وی افزود: تربیتی دینی که قرار است در ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی، علمی، معنوی، اجتماعی و... آن نقش تربیتی که استاد معارف لازم است داشته باشد به عنوان یک الگو و مرجع که پناهگاه دانشجویان باشد باید محقق شود و همه تلاشمان باید این باشد.

دکتر عیسی‌زاده با اشاره به سخنانی از مقام معظم رهبری ادامه داد: مقام معظم رهبری در دیداری که با دانشجویان چند سال قبل داشتند فرموده بودند: فرزندان بسیجی­ام خودتان را برای چند سال آینده آماده کنید الان همان موقع است و می­‌بینید که به تعبیر رهبر انقلاب چقدر به نیروهای جوان، با نشاط و خلاق نیاز است؛ ما باید خودمان را آماده کنیم برای کشورهای همسایه و منطقه که جبهه مقاومت اسلامی را در آن مناطق تشکیل می‌­دهند و این نیروها قرار است از همین کلاس‌­های معارف و دانشگاه‌­های ما بیرون بیایند. بنابراین دغدغه‌ای که امروز وجود دارد همین است که انشالله نیروی انسانی کارآمد، خلاق و متعهد به ارزش‌­های نظام و شهدا را تربیت کنند.

حجت الاسلام عیسی‌زاده تاکید کرد: بعضی از مشکلات را ما می­‌دانیم و همانطور که دوستان هم فرمودند حتی اگر مشکل و مانعی هم سر راهمان قرار گیرد، قطعاً با توکل به خداوند متعال، توسل به ائمه معصومین(ع) و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و با روحیه جهادی و بسیجی که همه دوستانمان در سراسر کشور مخصوصاً در استان محروم سیستان و بلوچستان دارند انشالله برطرف خواهد شد.

نشریات
مطالعات معرفتی در دانشگاه اسلامی
مدیریت در دانشگاه
اسلامی
فرهنگ در دانشگاه
اسلامی
نشریه
معارف
پرسمان
دانشجویی
مطالعات اسلامی
در حوزه سلامت
پیوندها