در دانشگاه بوعلی سینا همدان صورت گرفت:

اختتامیه جشنواره سرباز ولایت و مکتب سلیمانی در فجر فاطمی

مراسم اختتامیه سرباز ولایت و مکتب سلیمانی در فجر فاطمی به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام محمد مهدی حاجیلویی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا در مراسم اختتامیه سرباز ولایت و مکتب سلیمانی در فجر فاطمی، ضمن تشکر از معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه و برگزاری این جشنواره که پویایی و تحرکی را به فضای دانشگاه بخشید اظهار داشت: برکت این جشنواره بر این بود که به نام اسطوره بزرگ شهید حاج قاسم سلیمانی آراسته بود این شهید بزرگوار برای همه ما یک الگوی تام است و جنبه های مختلف شخصیت ایشان می تواند برای ما یک قله باشد و برای رسیدن به هدف یاریمان کند.

وی افزود یکی از جنبه های شخصیتی این شهید والامقام اخلاص ایشان بود اخلاص و برای خدا تلاش کردن شهید سلیمانی را ماندگار کرد شهید سلیمانی برای خدا سربلندی میهن و مردم دنیا و برای آزادی مردم از زیر بار ظلم فعالیت کرد.

وی در پایان بیان کرد: امیدوارم چنین جشنواره ها و بزرگداشت چنین بزرگانی بطور مکرر برگزار شود و ما بتوانیم از این الگوها بهره ببریم.

کلمات کلیدی