اعلام اسامی برندگان ویژه برنامه «ماه عاشقی»:

ویژه برنامه «ماه عاشقی» با اعلام اسامی برندگان بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد

همزمان با میلاد حضرت معصومه(سلام الله علیها)؛ اسامی برندگان ویژه برنامه ماه عاشقی اعلام شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) و آغاز دهه کرامت، برندگان ویژه برنامه «ماه عاشقی» طی مراسمی با حضور معاون دبیر ستاد ازدواج دانشجویی و دست اندرکاران این ویژه برنامه به قید قرعه مشخص شدند.

این ویژه برنامه طی ماه مبارک رمضان و به منظور استمرار برنامه‌های آموزشی ستاد ازدواج دانشجویی در ایام قرنطینه خانگی، در دو بخش برای دانشجویان و فارغ التحصیلان مجرد و متاهل از ۶ اردیبهشت تا پنجم خردادماه اجرا شد و بیش از ۷هزار نفر از سراسر کشور در آن شرکت کردند.

بر پایه این گزارش، ۲۸سفر مشهد مقدس( به محض برگزاری طرح ملی همسفر تا بهشت) و ۶۲ کارت هدیه بانکی از جمله جوایز این ویژه برنامه بود که به قید قرعه به  ۹۰ نفر از شرکت کنندگان تعلق گرفت.

در بخش متاهلین، محمد مظاهری، سیده مریم میری، عاطفه قربانی، سعیده کاظمی، فاطمه ملک محمدی، حمیدرضا سلیمانی، عارف پیشه‌ور، سیما کمی، مژده عبدلی، فاطمه حسینی ارجاس، اسد دهقانی، حسن صادق مقدسی، فاطمه حنایی جهرمی، معصومه نجفی آقامیرلو، محدثه بیدران و ندا تازیکه بالاترین امتیازات را به خود اختصاص دادند.

در بخش مجردین نیز، مهدیه احمدی، مینا حسنی، محدثه رضایت، سیدمحمد خیبر، سیدسعید کشوری طباطبایی و مریم احمدوند عنوان برترین‌ها و کارت هدیه ۱۰میلیون ریالی را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است لیست کامل برندگان بخش‌های مختلف ویژه برنامه ماه عاشقی، در سایت http://www.nahad.ir/، اپلیکشین باشگاه ازدواج و صفحات ستاد ازدواج دانشجویی در شبکه‌های اجتماعی قابل دسترسی است.

کلمات کلیدی

فایل ها