در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

تقدیر از روحانیون همراه افتخاری بیماران مبتلا به کرونا

پس از بازدید های مکرر از بیمارستان ها و مشاهده وضعیت بسار سخت در بخش کرونا، سعی شد به واسطه روحانیون داوطلب برای حضور در بخش کرونا، یاری رسان پرستاران و کادر درمان زحمتکش باشیم.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، جلسه تقدیر از روحانیون جهادی همراه افتخاری بیماران مبتلا به کرونا، توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.

حجت الاسلام واحدی زاده ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور بی منت روحانیون جهادی در عرصه مبارزه با بیماری منحوس کرونا و تقدیر از دکتر حبیب زاده در زمینه حمایت از طرح حضور روحانیون در بخش کرونا بیان داشت: با توجه به وقوع شرایط سخت در بیمارستان های استان پس از شیوع ویروس کرونا، روحانیون جهادی با حضور فعال خود در بخش های کرونا، اقدام به امید افزایی و روحیه دهی به بیماران مبتلا به کرونا نمودند.

وی به سابقه‌ی کوتاهی از این طرح تصریح نمود: پس از بازدید های مکرر از بیمارستان ها و مشاهده وضعیت بسار سخت در بخش کرونا، سعی شد به واسطه روحانیون داوطلب برای حضور در بخش کرونا، یاری رسان پرستاران و کادر درمان زحمتکش باشیم.

در ادامه دکتر حبیب زاده با اشاره به وضیعیت نامطلوب حاکم در استان و ظرفیت های کم در بیمارستان ها افزود: متاسفانه با وجود آموزش ها و اطلاع رسانی های مکرر در سطح استان، شاهد برخی بی توجهی ها نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم استفاده از ماسک در سطح شهر توسط مردم هستیم.

دکتر حبیب زاده ادامه داد: انتظار ما از روحانیون عزیز این است که با حضور خود در بخش کرونا و به خصوص در سطح جامعه نسبت به آموزش های لازم در رابطه با رعایت حریم سلامت عموم مردم که یک تکلیف شرعی می باشد، کمک رسان ما باشند تا به حول قوه الهی شاهد کاهش آمار مرگ و میر و ابتلا به این بیماری منحوس باشیم.

کلمات کلیدی