حجت الاسلام طاهری:

کار جهادی را تا ریشه کنی ویروس کرونا ادامه خواهیم داد

حجت الاسلام طاهری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: کار جهادی را تا ریشه کنی ویروس کرونا ادامه خواهیم داد و در کنار مردم و هیئات مذهبی خواهیم ماند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، همزمان با بیست و سومین روز از محرم الحرام، مراسمی جهت تقدیر از خادم‌یاوران حسینی دانشگاه علوم پزشکی قم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با حضور جمعی از مداحان، سخنرانان و دست‌اندرکاران هیئات بزرگ مذهبی استان در محل مسجد فاطمة الزهرا در پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.

حجت‌الاسلام میرزامحمدی در این مراسم، ضمن تأکید بر لزوم استفاده از تمامی فرصت‌ها برای دستیابی به رشد و کمال گفت: انسان مؤمن وقت خود را صرف کارهای بیهوده نمی‌کند چون می‌داند که برای رسیدن به اهداف بسیار ارزشمندی آفریده شده است.

وی همچنین با اشاره به حوادث تلخ عاشورا و مصائب اهل‌بیت امام حسین(علیهم‌السلام) افزود: ابتلائات و امتحانات سخت الهی برای اذیت کردن انسان نیست بلکه برای ارزش بخشیدن به اوست. همانگونه که سنگ را برای تبدیل کردنش به طلا در کوره می‌اندازند.

در ادامه حجت الاسلام طاهری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم، ضمن ابراز امیدواری نسبت به ادامه فعالیت‌های جهادی دانشجویان گفت: کار جهادی را تا ریشه کنی ویروس کرونا ادامه خواهیم داد و در کنار مردم و هیئات مذهبی خواهیم ماند

در پایان جناب آقای سید محسن بنی فاطمه به مدیحه سرایی و ذکر مصیبت اهل‌بیت(علیهم‌السلام) پرداخت.