همزمان با شهادت سردار دلها

پویش بیعت سلیمانی‌ها ۱۰۰هزار نفری شد

تا کنون بیش از ۱۰۰هزار نفر این بیعت‌نامه را امضا و هزاران دلنوشته خطاب به سردار سلیمانی و رهبر معظم انقلاب ارسال نموده‌اند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، پویش بیعت سلیمانی‌ها به همت هسته‌های بین الملل بسیج دانشجویی در سراسر کشور با محوریت دفتر مقاومت جهانی مستضعفین بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق راه‌اندازی و مدیریت شد که در آن جوانان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم به مناسبت سالروز شهادت شهید سلیمانی با رهبر انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) تجدید بیعت می‌کنند و آمادگی خود را برای اجرای انتقام سخت در عرصه‌های علمی و فرهنگی کشور  اعلام می‌دارند.

تا کنون بیش از ۱۰۰هزار نفر این بیعت‌نامه را امضا و هزاران دلنوشته خطاب به سردار سلیمانی و رهبر معظم انقلاب ارسال نموده‌اند.

ثبت امضای این بیعت‌نامه و ارسال دلنوشته‌ها تا ساعت ۸صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ مصادف با شکست هیمنه آمریکا در عین الاسد، مهلت دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی https://iccbso.ir/beiat/ متن بیعت نامه را مطالعه نموده و نسبت به ثبت امضا و در صورت تمایل به ارسال دلنوشته خود اقدام نمایند.

به همین منظور برنامه اختتامیه این پویش با حضور حجت الاسلام مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در روز چهارشنبه ۱۷/۱۰/۹۹ ساعت ۱۳ در لانه جاسوسی برگزار خواهد شد تا ایشان به نمایندگی از مقام معظم رهبری این بیعت نامه را دریافت و به رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی تقدیم نمایند.

کلمات کلیدی