ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان برگزار می‌کند:

پخش زنده و مجازی برنامه«سمت حرم» ویژه ایام پایان ماه صفر با عنوان «کبوترانه»

سلسله برنامه «سمت حرم» ویژه ایام پایان ماه صفر، در ایام رحلت رسول اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع) با عنوان«کبوترانه» اجرا می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، سلسله برنامه «سمت حرم» ویژه ایام پایان ماه صفر، در ایام رحلت رسول اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع) با عنوان«کبوترانه» اجرا می‌شود.

بر اساس این گزارش، این برنامه در استودیوی مجازی لبیک اجرا خواهد شد و شامل برنامه های: پخش زنده از حرم های مطهر اهل بیت(علیهم السلام)، روایتگری، سخنرانی، مداحی، پخش کلیپ از سفرهای زیارتی دانشگاهیان و ... است که از روز چهارشنبه ۲۳ لغایت ۲۵ مهرماه از ساعت ۱۷:۰۰ به صورت زنده از صفحه لبیک در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرسlabbayk.ir@پخش می‌گردد.

از دیگر بخش های ویژه برنامه «کبوترانه»، زیارت نیابتی در مشهد مقدس، ختم قرآن کریم و ختم صلوات جهت تعجیل در فرج و شرکت در قرعه کشی روزانه است که علاقمندان می‌توانند در هنگام پخش برنامه از طریق کد USSDبه شماره #۲۵۴۲۵*۶۶۵۵* به صورت رایگان در این طرح شرکت کنند.

از میان دنبال کنندگان سلسله برنامه های «سمت حرم»هر روز قرعه کشی و به دو نفر نگین انگشتری حرم مطهر سیدالشهدا(علیه السلام) اهدا می‌شود.

گفتنی است؛ برنامه «سمت حرم» در دهه اول محرم سال جاری کلید خورد و در مناسبت های مختلف مذهبی با عناوین مختلف تولید و اجرا خواهد شد.

کلمات کلیدی