به مناسبت بعثت نبی اکرم(ص)؛

پادکست بعثت نور تولید شد

پادکست بعثت نور، به مناسبت ایام مبعث حضرت رسول(ص) به همت کارگروه رسانه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های علوم پزشکی و دولتی شهرستان تربت حیدریه تولید شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام صافدل، نماینده نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه های علوم پزشکی و دولتی تربت حیدریه ضمن گرامیداشت مبعث، این عید بزرگ اسلامی که یادآور هدیه بزرگ و آسمانی برای بشریت است، گفت: ۲۷رجب روز بارش انوار رحمت الهی و رستاخیز معنوی انسان و مایه تحول، پاکساری بشریت و سرآغاز روزی است که انسان به یکتاپرستی و کرامت دعوت شده است.

وی ادامه داد: نبی مکرم اسلام(ص)، هدف نهایی از بعثت خود را به کمال رساندن مکارم اخلاقی و رشد عقلی بشریت به سر حد کمال عنوان فرموده است و از این منظر، عید مبعث را باید آغاز نهادینه شدن فضیلت‌ها و سبک زندگی اسلامی در میان مردم دانست.

وی با بیان این که یکی از نیازهای ضروری جامعه در هر زمان، اخلاق مداری و رعایت عالمانه و اندیشمندانه مسائل اخلاقی در سبک زندگی است، ابراز کرد: مبعث، میعادگاه بعثت خاتم رسولان(ص) به عنوان اسوه اخلاق مداران جهان بوده و معیار و ملاک هر فرد و دستگاه، باید تاسی عالمانه به سیره اخلاقی والای رسول الله(ص) و آن منش ستودنی باشد.

حجت الاسلام صافدل با بیان این که در راستای بزرگداشت این عید بزرگ، پادکست بعثت نور به همت تلاشگران کارگروه رسانه دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه تولید شده است، عنوان کرد: این پادکست با ضبط امیر محمد لعلیان و تدوین علی غلامی، از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و نویسندگی امیر خاکراه، کارشناس دفتر نهاد مقام معظم رهبری تولید شده است که عزیزان علاقه مند می‌توانند این پادکست را در ذیل همین خبر بشنوند.

کلمات کلیدی

صوت ها