تجدید بیعت ۱۲۰ هزار نفری

نامه پویش «بیعت سلیمانی‌ها» تحویل حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی شد

مراسم اختتامیه پویش «بیعت سلیمانی‌ها» ظهر امروز با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور و جمعی از دانشجویان انقلابی برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مراسم اختتامیه پویش « بیعت سلیمانی‌ها» ظهر امروز با حضور حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور و جمعی از دانشجویان انقلابی در سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.

در این مراسم متن نامه « بیعت سلیمانی‌ها» با مقام معظم رهبری که به امضای بیش از ۱۲۰ هزار نفر از مردم و دانشجویان رسیده به همراه ده ها هزار دل‌نوشته تحویل نماینده رهبر انقلاب در دانشگاه‌ها داده شد.

گفتنی است حجت‌الاسلام رستمی قرار است به نمایندگی از دانشجویان و مردم این نامه و اسامی امضاکنندگان به همراه دل‌نوشته‌هایی که به مناسبت سالگرد شهادت شهیدسلیمانی نوشته شده؛ را به رهبر معظم انقلاب تقدیم کند.

دانشجویان و مردم با امضای نامه پویش بیعت سلیمانی‌ها با رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کرده‌اند.

گفتنی است متن نامه دانشجویان و مردم به رهبر معظم انقلاب بدین شرح است:

« آقای جوانان مقاومت، رهبر مستضعفان عالم؛ حضرت سیدعلی؛ سلام…

این عریضه را با دلی سوخته و قلبی به غم نشسته و بغضی فروخورده می‌نگاریم، داغی به جانمان نشسته که گذر روزها و حوادث پی­درپی ذره‌ای خاک کهنه‌گی بر آن نخواهد نشاند.

غم شهادت سرباز سرفرازتان، حاج قاسم سلیمانی و هم‌سنگر باوفایش ابومهدی المهندس تا ابد بر قلوب جوانان مقاومت سنگینی می‌کند. و چه تلخ است شهادت مجاهدی دیگر، شهید محسن فخری­زاده که عمری گمنام زیست و با عروجی پرافتخار، نامش در لوح شهادت درخشید و چشم­ها را خیره ساخت.

آقاجان؛

بغض راه گلو را بسته و اشک در چشمانمان حلقه زده است. داغ شهادت این مردان الهی را تنها انتقامی سخت می‌تواند تسکین دهد. انتقامی که صولت حیدری و اقتدار فاطمی فرزند حسین بن علی را به رخ جهانیان بکشد تا دیگر هیچ دشمنی نتواند چنین جسورانه سرداران و اندیشمندان ما را به قتل برساند و گمان کند جنایتش تاوانی نخواهد داشت.

آقاجان؛

منتظر انتقامی سخت هستیم و می‌دانیم که این انتقام زمان‌بر است؛ باید عاقلانه، کوبنده و درخور شأن جمهوری اسلامی باشد. ما این انتقام را صرفا وظیفه نهادهای امنیتی و نظامی نمی‌دانیم بلکه اذعان داریم همه اقشار جامعه به نوبه خود سهمی دارند. دانشجویان نیز به عنوان یکی از اقشار تعیین‌کننده و مهم جامعه، در هر زمینه‌ای که توانایی آن را داشته باشند، نقش خود را در انتقام سخت ایفا می‌کنند.

گمان کردند که حاج قاسم تنها یک سرباز بود برای ولایت؛ گمان کردند که اگر سلیمانی برود، مکتب او هم خواهد رفت و چه خوش خیال‌اند! سلیمانی روی دوش میلیون­ها سلیمانی تشییع شد.

حاج قاسم چون شجره طیبه است که خونش هزاران سرباز چون او، برای ولایت می سازد و حال، نسل جوانان مقاومت که او تربیت کرد، با تمام توان در صف مقدم جهاد ایستاده­اند. دانشجویان، عرصه جهاد علمی را شناخته­اند و تا پرچم توحید را در تمام قله های علمی، فرهنگی و اقتصادی به اهتزاز درنیاورند، از پا نخواهند نشست.

حضرت سیدعلی!

اگر تمام کفر در برابر شما بایستد، اگر تمام قدرت های ظاهری و پوشالی دنیا در برابر مکتب الهی شما قد علم کنند، اگر جنود ابلیس با هیمنه آمریکایی و صهیونیستی به کارزار نبرد بیایند، ما لحظه‌ای شما را تنها نخواهیم گذاشت. مگر نه این است که حسین علیه السلام تکلیف ما را روشن کرده است؟ پس تا مکتب اباعبدالله الحسین زنده است، ما هستیم و چون اصحاب او بانگ سر می دهیم که: ماترکناک یابن الحسین…

آقاجان!

آنچه به قلم آمد، دلنوشته­ای بود که هزاران جوان به محضرتان تقدیم کردند، هرچه هست، شوق حسینی است و عشقی که در قلب­ها شعله می‌کشد. ماه­هاست که فرصت دیدارتان را نداریم؛ دلتنگ‌تان هستیم آقاجان…

کاش این هجران بیش از این طولانی نشود…

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته

دانشجویان و جوانان فدائی سید علی خامنه‌ای»

کلمات کلیدی

تصاویر