تا ۲۰ اسفند؛

مهلت ثبت نام در جشنواره دانشجویی رهوا تمدید شد

مهلت ثبت نام در جشنواره دانشجویی «رهوا» که ویژه دانشجویان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی خراسان رضوی می باشد، تا ۲۰ اسفندماه جاری تمدید شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، زمان ثبت نام در جشنواره رهوا، پیش از این، ۱ تا ۲۵ بهمن ماه اعلام شده بود که با توجه به همزمانی با امتحانات دانشجویان و درخواست دانشگاه ها تمدید شد.

جشنواره رهوا شامل پنج بخش ادبی هنری، آموزشی، فناوری، پژوهشی، ایده پردازی و تجربه نگاری و ۲۷ رشته با موضوعات متنوع پیرامون مسائل و دغدغه های روز دانشجویان می باشد.

این گزارش حاکی است در مجموع ۸۰میلیون جایزه نقدی برای ۸۰ برنده جشنواره در نظر گرفته شده است که از این میان، هشت برنده به نام امام هشتم(ع) توسط مخاطبان انتخاب می شوند.

همچنین برای شرکت کنندگان در بخش های آموزشی و پژوهشی جشنواره که بیش از ۶۰درصد امتیاز رشته موردنظرشان را کسب کنند، معادل ۲ نمره امتیاز دروس معارف در نظر گرفته شده است.

بنابر اعلام دبیرخانه جشنواره، فایل های بخش آموزشی از دوم اسفندماه بارگزاری خواهد شد و دانشجویانی که مایل به شرکت در این بخش هستند، برای کسب امتیاز کامل، می بایست تا دوم اسفندماه ثبت نام و انتخاب رشته داشته باشند.

خاطرنشان می شود جشنواره رهوا از بهمن ماه ۹۹ تا اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ویژه دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان خراسان رضوی و دانش آموختگانی که کمتر از یک سال از اتمام تحصیلشان می گذرد(اعم از مجرد و متأهل)، برگزار می شود.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به سایت www.rahvaa.ir مراجعه یا با دبیرخانه جشنواره به شماره های ۰۵۱۳۷۱۲۳۹۸۵و ۰۵۱۳۸۴۵۱۵۲۷ و  ۰۹۰۱۱۲۴۶۵۱۱ تماس بگیرند.

کلمات کلیدی

تصاویر