حجت الاسلام محمد افشاری طی پیامی نوشت:

مدافعان سلامت، امروز سربازان خط مقدم جنگ با دشمنی به نام کرونا هستند

حجت الاسلام محمد افشاری نوشت: تقارن ایام عزای حسینی با ندای هل من ناصر ینصرنی و لبیک کادر بهداشت و درمان کشور در موقعیت کنونی جامعه، فرصتی برای قدردانی از خدمات ارزشمند سفیدپوشان عرصه بهداشت و درمان ایران اسلامی است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام محمد افشاری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، روز پزشک و روز داروساز را طی پیامی به پزشکان، داروسازان و کادر بهداشت و درمان سراسر کشور تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم ومنْ أحْیاها فکأنّما أحْیا النّاس جمیعًا (سوره مائده آیه ۳۲) هرکس نفسی را حیات بخشد گویی همه مردم را حیات بخشیده است.

تقارن ایام عزای حسینی با ندای هل من ناصر ینصرنی و لبیک کادر بهداشت و درمان کشور در موقعیت کنونی جامعه، فرصتی برای قدردانی از خدمات ارزشمند سفیدپوشان عرصه بهداشت و درمان ایران اسلامی است.

اینجانب روز پزشک و داروساز که با زادروز حکیم شیخ الرئیس ابوعلی سینا و محمدبن زکریای رازی مصادف گشته است را خدمت کادر بهداشت و درمان کشور و به ویژه کادر بهداشت و درمان بیمارستان ها و‌مراکز تابعه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تبریک عرض می‌نمایم.

مدافعان سلامت، امروز سربازان خط مقدم جنگ با دشمنی به نام کرونا هستند و با ایثار و فداکاری خود بار دیگر یاد و خاطره ناب رشادت های کربلا و دوران دفاع مقدس را به تصویر کشیدند.

با درود به ارواح پاک شهدای سلامت؛ عزت و توفیق روز افزون سپیدپوشان عرصه بهداشت و‌درمان در سراسر کشور اسلامی ایران را از درگاه خداوند منان خواستارم.

                                                                                                              حجت الاسلام محمد افشاری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

کلمات کلیدی