حجت الاسلام دکترسید حسین حسینی کارنامی:

روحیه ایثار و فداکاری که برگرفته از آموزه‌های دینی و فرهنگ اهل بیت(ع) است

حجت الاسلام دکترسید حسین حسینی کارنامی در راستای قدردانی و تشکر از کادر درمانی، پدر شهیده سیده فاطمه شفیعی نژاد پرستار مدافع سلامت بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) ساری، باحضور در جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ستاد مرکزی دانشگاه دیدار کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام دکترسید حسین حسینی کارنامی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ علوم پزشکی مازندران در دیدار پدر شهیده سیده فاطمه شفیعی نژاد پرستار مدافع سلامت بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: این دیداربه همت دفتر نهاد رهبری و به جهت تجلیل از تلاش ها، زحمات، ایثار و از خودگذشتگی پرستار شهیده متدینه سید فاطمه شفیعی نژاد انجام گرفت.

وی سپس با اشاره به ۱۵ شهید سلامت از کادر بهداشت و درمان علوم پزشکی مازندران گفت: روحیه ایثار و فداکاری که برگرفته از آموزه‌های دینی و فرهنگ اهل بیت(ع) است به حمدالله در جامعه اسلامی، منشا اثر و پشتوانه معنوی خدمات اجتماعی است و ماندگار خواهد ماند.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مدافعان سلامت را سربازان گمنام این روزهای سخت مبارزه با بیماری کرونا دانست و با تاکید بر تواضع و قدرشناسی مردم و مسئولین در برابر خانواده شهدا، از صبر و شکیبایی آنان تجلیل کرد.

حجت الاسلام سید رسول شفیعی نژاد نیز از همه دست‌اندرکاران نظام سلامت و همه عزیزانی که با مجاهدت و باتحمل سختی‌ها به مردم خدمت‌ می‌کنند، سپاسگزاری کرد.

گفتنی است شهیده مطهره سیده فاطمه شفیعی نژاد پرستاربیمارستان فاطمه زهرا(س) ساری، پس از شیوع بیماری کووید۱۹ علیرغم اشتغال در بخش ای سی یو جراحی، همواره داوطلب خدمت به بیماران کرونایی بود و چندبار به این بیماری مبتلا شد و در نهایت پس از بیست سال خدمت صادقانه، بر اثر ابتلا مجدد به کرونا، در ظهر جمعه ۲۱ شهریور ۹۹ به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست.

کلمات کلیدی