حجت الاسلام دکتر عیسی زاده در جلسه مجازی با دفتر نهاد استانی فارس:

دغدغه جدی ما، تربیت دانشجویان و نسل آینده تحت اصول و مبانی دینی است.

دغدغه جدی همه ما استادان معارف و روحانیت متعهد و ولایی و انقلابی، تربیت دانشجویان و نسل آینده است که تحت اصول و مبانی دینی به عنوان نیروهای کارآمد برای آینده نظام اسلامی باشند و همچنین بتوانند ادامه دهنده راه دلسوزان و شهدای بزرگی که هر کدام در زمان خود خدمات زیادی را ارائه کردند، باشند.

 

‌به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام دکتر عیسی زاده در جلسه مجازی با دفتر نهاد استانی فارس ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) گفت: شعار و رویکرد ما در معاونت آموزشی برگرفته از دغدغه‌های مقام معظم رهبری، دلسوزان نظام و همه استادان دلسوز یعنی تربیت دینی در تراز انقلاب اسلامی است. دغدغه جدی همه ما استادان معارف و روحانیت متعهد و ولایی و انقلابی، تربیت دانشجویان و نسل آینده است که تحت اصول و مبانی دینی به عنوان نیروهای کارآمد برای آینده نظام اسلامی باشند و همچنین بتوانند ادامه دهنده راه دلسوزان و شهدای بزرگی که هر کدام در زمان خود خدمات زیادی را ارائه کردند، باشند.

وی افزود: در این رویکرد مسئله مهم احیای آن شعار است که در بیانیه گام دوم انقلاب هم مقام معظم رهبری به جد به آن پرداختند و در اسناد بالا دستی مانند سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها -که به عنوان یک سند بسیار مهم به شمار می‌رود- هم به عنوان محوری برای رسیدن به همین نقطه، یعنی تربیت دینی در تراز انقلاب اسلامی است.

معاون آموزشی ادامه داد: علاوه بر آن، این رویکرد و شعار متضمن نگاه تحولی در معاونت است که با بررسی و ارزیابی مسیر طی شده که مرهون تلاش همه همکاران ما است، در عرصه های  متون و محتوا و  ارتقای استادان معارف بتوانیم این نگاه تحولی را منتقل کنیم.

کلمات کلیدی