حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری:

دانشگاه باید به ارتقای شاخص‌های انسان‌سازی دانشجو توجه کند

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: خروجی دانشگاه باید تربیت انسان برجسته، هدایت‌گر و دانشمند در اوج معرفت و شناخت باشد.

حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری در مراسم تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل این دانشگاه اظهار کرد: مجموعه دانشگاهیان شامل هیئت رئیسه، استادان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی می‌توانند با قلم خود در فضاهای حقیقی و مجازی به مجاهدت در راه خدا اقدام کنند.

وی افزود: همت همه ما در دانشگاه باید برای حرکت مطابق با نقشه راه ترسیمی از سوی رهبر معظم انقلاب و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی مصروف شود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان برقراری ارتباط و تعامل با دانشجویان برای توسعه فعالیت‌های فرهنگی و فکری را ضروری برشمرد و تأکید کرد: در دانشگاه باید علاوه به توجه به مسائل اقتصادی به‌عنوان یک دانشگاه کارآفرین در کنار آموزش و پژوهش به ارتقای شاخص‌‌های انسان‌سازی نیز توجه ویژه‌ای شود.

حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری ادامه داد: این شاخص‌‌ها برای تعالی انسان‌ها باید در مبانی ارزش و پوشش اسلامی به اوج برسد و در فعالیت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌ها باید مدنظر قرار گیرد.

وی با اشاره به ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: خروجی دانشگاه باید تربیت انسان برجسته، هدایت‌گر و دانشمند در اوج معرفت و شناخت باشد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: تعامل دانشگاه با ارکان اجرایی و فرهنگی شهر و شهرستان با نگاه حل مسائل برای کمک به مردم و جامعه باید در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر قرار گیرد.