حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی طی حکمی منصوب کرد؛

حجت‌الاسلام سید مهدی میراحمدی معاون منابع انسانی نهاد شد

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی طی حکمی حجت‌الاسلام سید مهدی میراحمدی را به سمت معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منصوب کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، آیین معارفه حجت الاسلام سید مهدی میراحمدی به عنوان معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و تکریم از حجت الاسلام علی تقوی برگزار شد.

در این جلسه ححجت‌الاسلام والمسلمین رستمی حکم حجت‌الاسلام سید مهدی میراحمدی به سمت معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها را به وی ابلاغ کرد.

متن حکم انتصاب به شرح زیر می‌باشد:

حجت‌الاسلام جناب آقاى سید مهدی میراحمدی

سلام علیکم

وظيفه اصلى نهاد نمايندگى مقام معظم رهبرى در دانشگاه‌ها تأمين حضور عالمانه و هدايتگر روحانيون آگاه و متقى و آشنا به مسائل دانشگاهى در دانشگاه‌هاى كشور مى‌‏باشد تا با راهبری هوشمندانه و هدايت، حمايت و نظارت خود در راستای ایجاد فضای همدلی و شور و بالندگی انقلابی بتوانند پیام آور اخلاق و معنویت و امید به آینده باشند.

بدیهی است لازمه تحقق هدف یاد شده، شناسایی و جذب روحانیون فاضل و آراسته و ارزیابی پیوسته عملکرد آنان به منظور ارتقاء جایگاه دفاتر و مبلغان دانشگاهی و تأمین نیازهای آموزشی آنان جهت افزایش سطح توانمندی علمی و عملی می‌باشد تا راهبری دفاتر نهاد که مأموریت اصلی نهاد است، همواره تقویت و استوار گردد. از این رو جنابعالى را كه مزيّن به زيور علم و مفتخر به تجارب ارزنده و تلاش در عرصه فرهنگ بويژه در صحنه دانشگاهها مى‏باشيد به عنوان معاون منابع انسانی منصوب مى‏نمايم.

اميد است با استعانت از الطاف خداوند متعال و با استفاده از روش‏هاى نوين، كارآمد و لحاظ كردن همه ظرفيت‏‌هاى درون و برون سازمانى بويژه با اهتمام به توانايى‏ها و قابليت‌‏هاى موجود در دفاتر نهاد با تلاش خالصانه و خستگى‏ناپذير گام‏‌هاى مؤثر و ارزشمندى در جهت تحقق اهداف والاى نظام برداريد.

در پایان از تلاش‌های بی شائبه و بی دریغ حجت الاسلام جناب آقای علی تقوی در طول تصدی مسئولیت شان صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم.

                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                        مصطفی رستمی