دانشگاه علامه برگزار می‌کند:

جشنواره ملی شعر آئینی «عمود عاشقی» ویژه دانشگاهیان

به همت دفتر نهاد در دانشگاه علامه و با همکاری معاونت فرهنگی این دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور، جشنواره ملی شعر آیٔینی «عمود عاشقی» در آستانه اربعین حسینی برگزار می‌‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبایٔی و با همکاری معاونت فرهنگی این دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور، جشنواره ملی شعر آئینی با عنوان «عمود عاشقی» در آستانه اربعین حسینی برگزار می‌‌شود.

این جشنواره ویژه استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاهی در بخش‌های شعر کلاسیک، شعر نو و سپید و همچنین بخش ویژه «سردار دل‌ها» و با موضوعات همچون اربعین و انتظار، اربعین بی‌سردار، پرستار نینوا سفیدپوشان بی‌ادعا، مدافعان راستین حریم ولایت و مقاومت و همدلی مومنانه برگزار خواهد شد.

به نفرات برگزیده اول تا سوم و همچنین نفرات برگزیده بخش ویژه جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

مهلت ارسال آثار تا ۲۵ آذرماه سال جاری است و علاقمندان می‌توانند مطابق با آیٔین‌نامه آثار خود را از طریق فضای مجازی به آدرس پست الکترونیکی : amoodasheghi.gmail.com و یا به آدرس دبیرخانه: تهران، بزرگراه شهید همت غرب، تقاطع دهکده المپیک، دانشگاه علامه طباطبایٔی، دفتر نهاد رهبری ،کد پستی : ۱۴۸۹۶۸۴۵۱۱ ارسال کنند.

دانشگاهیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.allameh.nahad.ir مراجعه و یا با شماره‌های ۰۲۱۴۸۳۹۳۵۹۳ و ۰۹۱۳۳۹۵۴۳۰۸ تماس بگیرند.

کلمات کلیدی

تصاویر