حجت‌الاسلام دکتر محمد شریفانی:

جایگاه علم جایگاهی برتر در بین اندیشمندان و نخبگان است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در مازندران گفت: گلچین کردن استاد موفق در هم‌اندیشی ها بر پایه تکیه بر توکل به خداست و این نشاندهنده توانمندی دینی اساتید و اندیشمندان است که در عرصه علم و دانش از خود نشان می‌دهند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام دکتر محمد شریفانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در نشست دبیران هم اندیشی استادان دانشگاه های آزاد مازندران گفت: بررسی مشکلات دانشگاه، حل مسائل کشوری و انس با قرآن سه موضوع مورد بررسی در نشست های هم اندیشی است. 

حجت‌الاسلام دکتر محمد شریفانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در نشست دبیران هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی مازندران که در واحد ساری برگزار شد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی سرآمد همه سرمایه های کشور است.

دکتر محمد شریفانی افزود: گلچین کردن استاد موفق در هم‌اندیشی ها بر پایه تکیه بر توکل به خداست و این نشان دهنده توانمندی دینی اساتید و اندیشمندان است که در عرصه علم و دانش از خود نشان می دهند.

وی خاطرنشان کرد: علم، ایمان، تقوا و جهاد چهار فضیلت قرآنی است که خداوند به بشر هدیه داده است، که در میان این چهار فضیلت، علم جایگاه برتر و ویژه دارد که جایگاه و ارزش اندیشمندان را معرفی می کند.

حجت الاسلام والمسلمین شریفانی با بیان اینکه بررسی مشکلات دانشگاه، حل مسائل کشوری و انس با قرآن سه موضوع مورد بررسی در نشست های هم اندیشی است، گفت: ارائه ایده های نو و مسئله محور در راستای حل مسائل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در جهت کمک به جامعه با بهره گیری از دستورات قرآنی، جایگاه اندیشمندان را مشخص و اهداف این نهاد را تعیین می‌کند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در پایان اظهار داشت: تواضع اساتید، نوآوری در راستای ادبیات جدید، نظم، پایداری و استقامت، تغییر ذهن دانشجو در کلام و عمل، تکرار کلامی و عملی، اثرگذاری علمی و فرهنگی و آرامش در نفس، ضروری‌ترین نیازها در اجرای اهداف و برنامه های اساتید و نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی است.

تصاویر