در دانشگاه علوم پزشکی و دولتی تربت حیدریه صورت گرفت:

تولید کتاب صوتی «پدر، عشق و پسر» به مناسبت اربعین حسینی

این کتاب صوتی از ۷ الی ۲۰ مهرماه، هر شب حوالی ساعت ۲۲:۳۰ در کانال تلگرامی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه به نشانی @NAHADTHUMS منتشر می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه پس از اجرای طرح موفق به فرزندم، این بار در آستانه ایام اربعین با محوریت ایام عزای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفای ایشان، کتاب صوتی «پدر، عشق و پسر» را به همت سرویس های مذهبی، فرهنگی و تولید محتوا کارگروه رسانه دفتر نهاد رهبری دانشگاه تولید کرد.

حجت الاسلام صافدل، سرپرست دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی و دولتی تربت حیدریه در این باره گفت: کتاب «پدر، عشق و پسر» از آثار سید مهدی شجاعی به عنوان اثر منبع این طرح ارزشمند، به سرگذشت حضرت علی اکبر(ع) به عنوان یکی از شخصیت های تاثیر گذار در واقعه کربلا و شخصیت الگوی نسل جوان امروز در زمینه مبانی فکری و اعتقادی پرداخته و در کلیت کتاب، مرور مختصری از واقعه کربلا نیز ارائه شده است.

وی با اشاره به جذبه و اثرگذاری این کتاب در جان و روح مخاطب خاطر نشان کرد: تبحر سیدمهدی شجاعی در روایت رویدادهای مذهبی و تاریخی در قالب داستان که در دیگر آثار این نویسنده همچون «خورشید نیمه شب» و «کشتی پهلو گرفته» اثبات گردیده، سبب شده تا این کتاب برای خواننده تاثیرگذار باشد.

سرپرست دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی و دولتی تربت حیدریه  ادامه داد: این کتاب در ده فصل(مجلس) به شرح زندگانی حضرت علی اکبر(ع) از ولادت تا شهادت ایشان از زبان عقاب، اسب حضرت، برای «لیلی بنت ابی مره» مادر ایشان که به علت بیماری در واقعه عاشورا حضور نداشتند، بازگو می شود که مخاطبان و همراهان ارجمند می توانند ضمن شنیدن این پادکست ها، از محتوای این کتاب نیز بهره ببرند.

این کتاب صوتی از ۷ الی ۲۰ مهرماه، هر شب حوالی ساعت ۲۲:۳۰ در کانال تلگرامی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه به نشانی @NAHADTHUMS منتشر می شود و در انتهای ماه صفر از محتوای ارزشمند این کتاب صوتی، مسابقه ای برگزار و جوائز نفیسی نیز به رسم یادبود تقدیم شرکت کنندگان خواهد شد.