حجت‌الاسلام تقوی مطرح کرد؛

تمام تلاشمان را برای پیشبرد اهداف رهبری در دانشگاه‌ها به کارخواهیم گرفت

حجت الاسلام علی تقوی گفت: شهدا مسیری را رفتند و انتظار دارند که ما هم در همان مسیر حرکت کنیم و جانبازان و ایثارگران که زندگی را وقف انقلاب کردند، الگوی کار خویش قرار دهیم وباید ببینیم که ما چکار می‌کنیم و چه قدر به وظیفه عمل می‌کنیم.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، آیین معارفه حجت الاسلام سید مهدی میراحمدی به عنوان معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و تکریم از حجت الاسلام علی تقوی برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام علی تقوی در ابتدا ضمن تشکر از ریاست نهاد گفت: ما به زندگی شهدا که نگاه می کنیم قریب به ۲۵۰ هزار شهید داریم، این‌ شهدا مسیری را رفتند و انتظار دارند که ما هم در همان مسیر حرکت کنیم و جانبازان و ایثارگران که زندگی را وقف انقلاب کردند، الگوی کار خویش قرار دهیم وباید ببینیم که ما چکار می‌کنیم و چه قدر به وظیفه عمل می‌کنیم.

وی در ادامه افزود: همیشه به عنوان سربازی کوچک تلاش کردم و آنچه مهم بوده کار و وظیفه بوده و آنقدر که به کار فکر می‌کنم به سلامتی فکری نمیکنم چون خدایی هست که باید دست مرا بگیرد و محافظ من باشد، یادم است وقتی یکی از علمای بزرگ سوالاتی که از ایشان می‌پرسیدیم ایشان دو دقیقه جواب می دادند و بعد می‌گفتند وقت تنگ است و کار عقب می‌افتد، طبق همین نصیحت ما باید به این نتیجه برسیم و بدانیم که وقت تنگ است و ما نباید دست دست کنیم زیرا کارهای بزرگی است که بر روی زمین مانده و باید انجام بدهیم و بنده هم که در این معاونت فرهنگی سیاسی وارد شدم دوستان بسیار خوبی در این مجموعه دارم و مسیر قبل را باید ادامه بدهیم، در عین حال مسیری است که همه دوستان و مرحوم حجت الاسلام صالحی خیلی در این مجموعه تلاش کردند و حال این مسئولیت به دست ما رسیده و از همه التماس دعا و کمک داریم تا بتوانیم این مسئولیت را به سرانجام برسانیم.

حجت‌الاسلام تقوی در ادامه تشریح کرد: خوشحالم فردی در منابع انسانی جایگزین شده است که فضل وتقوی و تجربه بیشتری از بنده دارند و یقین دارم که در اینجا به موفقیت های بیشتری خواهد رسید.

وی افزود: حجم کار در معاونت فرهنگی سیاسی چند برابر است ولی حجم بار روحی در منابع انسانی سنگین تر است که همزمان باید نزدیک به چهارصد نفر مسئول و معاون و... را کنترل نماییم و پشتیبان خوبی برای همکاران باشیم و مشکل گشای گرفتاری باشیم و نظارت و ارزیابی را هم داشته باشیم و نقاط قوت و ضعف را بگوییم.

وی در پایان گفت: حجت الاسلام میراحمدی با تجربه و تدبیری که دارند کار را به خوبی و بهتر پیش خواهند برد و بنده هم تلاش خودم را انجام خواهم داد تا سرباز خوبی برای ولایت باشم و انتظار حضرت آقا از مجموعه انتظار بسیار دقیق و مهمی است و ما این قول را به حجت الاسلام والمسلمین رستمی می‌دهیم که تا جایی که توان داریم تلاش کرده و کم نخواهیم گذاشت.