حجت‌الاسلام علی اسماعیلی در جمع دانشجویان:

ارتباط عمیق با خداوند متعال، لازمه‌ی حرکت در مسیر علم و دانش است

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گیلان، صبح امروز 12بهمن ماه برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌ رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین علی اسماعیلی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود، فرارسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک گفت و افزود: خون‌های بسیاری برای انقلاب ریخته شده، همه ما در این انقلاب سهم داریم، این انقلاب نعمت بزرگی است که بنا به فرمایش حضرت امام خمینی(ره) نباید اجازه دهیم به دست نااهلان بیفتد.

علی اسماعیلی مسئول تراز انقلاب را، خادم مردم عنوان کرد و افزود: مسئولی که برای حفظ ریاست خود، علایق و سلایق شخصی خود را اعمال کند و مردم را ابزاری برای خود بداند، مورد قبول انقلاب و مردم نیست.

وی ارتباط عمیق با خداوند متعال را لازمه ی حرکت در مسیر علم دانست و بیان داشت: همواره باید خداوند و همچنین پدر و مادر را شاکر باشید که به یاری آنها توفیق حضور در عرصه علم و دانش برای رسیدن به اهداف والا در اختیار شما قرار گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی از دانشجویان خواست از جامعه پیرامون خود که قرار است در آن نقش ایفا کنند، غافل نشوند و همگام با علم اندوزی، با تلاش و به دور از روزمرگی به اهداف عالی خود برسند که انقلاب به مسئولین دلسوز جوان نیاز دارد.

کلمات کلیدی