حجت الاسلام دکتر ساداتی نژاد:

آقای ماکرون تا کی می‌خواهید با نقاب دروغین عمق کینه‌ی خود نسبت به اسلام و مسلمانان را پنهان نمایید

در پی اهانت نشریه موهن فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام(ص) حجت الاسلام دکتر ساداتی نژاد مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت مدرس اقدام این نشریه هتاک را محکوم نمود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در پی اهانت نشریه موهن فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام (ص) حجت الاسلام دکتر ساداتی نژاد مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت مدرس در جمع نمازگزاران مسجد قدس این دانشگاه، اقدام این نشریه هتاک را محکوم نمود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت مدرس، اقدام خباثت انگیر هفته نامه فکاهی شارلی ابدو در توهین به ساحت رسول گرامی اسلام را اهانتی آشکار برشمرد و خطاب به ماکرون رییس جمهور فرانسه که به بهانه آزادی بیان از محکوم کردن این اقدام‌ شنیع خودداری کرده است، گفت: آقای ماکرون! آن روز که در کشور شما روژه گارودی به خاطر نوشتن کتاب اسطوره های بنیادین سیاست اسرائیل و دروغ انگاشتن کشتار ۶ میلیون یهودی در جنگ جهانی دوم توسط نازی ها، محاکمه می شد و سرانجام نیز محکوم‌ گردید، شما و سایر مدعیان دروغین دفاع از آزادی بیان کجا بودید!؟ تا کی می خواهید این نقاب دروغین را بر چهره خود بکشید و عمق کینه ی خود نسبت به اسلام و مسلمانان را پنهان نمایید.

در پایان این سخنان، نمازگزاران انقلابی مسجد قدس دانشگاه تربیت مدرس، با سر دادن شعار، انزجار خود را از این اقدام هتاکانه اعلام کردند.