علوم پزشکی مازندران

دیدار مسئولین دانشگاه علوم پزشکی مازندران با جانباز سرافراز دانشگاه بمناسبت تولد حضرت عباس(س) و روز جانباز

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، به مناسبت تولد حضرت عباس(ع) و روز جانباز حجت الاسلام دکتر سید حسین حسینی کارنامی مسئول نهاد رهبری دانشگاه، دکتر حق شناس معاون دانشجویی فرهنگی، دکتر سعیدی معاون تحقیقات و فناوری و دکتر اسدی معاون درمان دانشگاه، همکاران نهاد و سرپرست بسیج جامعه پزشکی با حضور در دفتر محل کار جانبازسرافراز حاج قاسم سلیمی مسئول ستاد شاهد وامور ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مازندران با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتدا جانباز سلیمی ازخاطرات جبهه و جنگ و همرزمان شهیدش و نحوه جانبازی ومکان جراحت خود سخن گفتند. در ادامه حجت الاسلام دکتر حسینی کارنامی به بیان مباحثی در مورد جنگ های پیامبر اسلام و جایگاه رفیع جانبازان در اسلام پرداختند.

دکتر اسدی نیز ضمن الگو بودن همه جانبازان بالاخص همکار عزیز آقای سلیمی ، نگاه به آن ها را موجب ایجاد روحیه و توان مضاعف در کادر خسته بهداشت و درمان دانشگاه بیان کردند.

در پایان این جلسه به جهت تقدیر و تشکراز جانفشانی های همه جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس تابلویی به رسم یادبود به این جانباز عزیز اهدا شد.

♻️ مرجع خبری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی مازندران: http://mazums.nahad.ir/

کلمات کلیدی