حجت الاسلام صافدل:

تبیین رشادت شهدای دفاع مقدس، غنی ترین گنجنامه در مسیر انقلاب است

حجت الاسلام صافدل، معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و دولتی شهرستان تربت حیدریه، اهانت به ساحت مقدس نبی گرامی اسلام(ص) و هتک حرمت به قرآن را محکوم کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام صافدل، معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و دولتی شهرستان تربت حیدریه، اهانت به ساحت مقدس نبی گرامی اسلام(ص) و هتک حرمت به قرآن را محکوم کرد.

حجت الاسلام صافدل در این باره گفت: این روزها بار ديگر قلب جهان اسلام متالم از اقدام موهن یکی از کشورهای اروپایی است که با جسارت به محضر کتاب آسمانی مسلمانان در ایام عزای سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) قلب همه دلدادگان به مکتب آل الله، آزادگان، احرار و موحدان عالم را به درد آورده اند.

وی با بیان این که این تجارب، اقدامات ننگین و رفتارهای غیر اخلاقی و موهن، دل هزاران حقیقت جو و طالب فیض از این سرچشمه توحیدی را در سراسر عالم به درد آورده است، تصریح کرد: امروز آزادگان عالم در گوشه وکنار جهان با وحدت کلمه و با هدف محکومیت این جریان تفرقه افکنانه، بیدار تر از گذشته در حال اعلام محکومیت هستند.

معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های علوم پزشکی و دولتی تربت حیدریه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس خاطر نشان کرد: این ایام، فرصت ارزشمند و مغتنمی در راستای تجدید یاد و خاطره شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس و بازگو کردن ارزش های حماسی و والای آن برای نسل جوان دانشجو و عامل مهمی در بسط و اشاعه امواج بیداری اسلامی در گوشه گوشه جهان خواهد بود.

حجت الاسلام صافدل، با اشاره به اهمیت بهره گیری از شیوه های نوین در بیان ارزش های انقلاب و دفاع مقدس برای نسل جوان گفت: حرکت جامعه در فضای گسترده رسانه نیازمند چراغ های روشنی برای هدایت افکار بوده و یقینا تبیین ایثار و رشادت های شهیدان هشت سال دفاع مقدس غنی ترین گنجنامه در این مسیر خواهد بود.

معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مدافعان سلامت را وارثان رزمندگان هشت سال دفاع مقدس نامید و اظهار داشت: اگرچه چهل سال از آغاز جنگ تحمیلی گذشته است اما آنچه امروز به وسیله مدافعان سلامت به تصویر کشیده می‌شود جلوه های همان ایثار مبتنی بر اخلاص و توکل است و نگاه ویژه به مدافعان سلامت می تواند زمینه ساز درک بهتر رشادت های مدافعان اسلام و وطن در دوره دفاع مقدس باشد.

وی در ادامه با بیان این که فضای علمی دانشگاه ها امروز در نقطه ثقل گعده های علمی، زمینه و بستری را برای گفتگو و تبادل نظر بوده آماده نموده است، عنوان کرد: بدون شک همه آزادگان جهان به پشتوانه پرودگار عالم، در برابر همه آنانی که با کوته نظری های خود، توهین به مقدسات هزاران موحد دارند، می‌ایستد و همگام و همصدا و با وحدت کلمه، پرچم حق و حقیقت را استوار و ثابت قدم، برافراشته نگاه می‌دارند.